اعزام ۱۶۰ دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامشهر به راهیان نور

زمان دقیق رفت و برگشت کاروان ها برادارن ۱۲ ام تا ۱۷ام و کاروان خواهران ۱۳ ام تا ۱۸ ام و هزینه ثبت نام و ۶۰ هزار تومان می باشد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از دانشجوخبر؛ دانشگاه آزاد اسلامشهر در نظر دارد به منظور گرامیداشت حماسه و ایثارگری‌های رزمندگان اسلام و ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت، در قالب اردوی راهیان نور در حدود ۱۶۰ دانشجو را به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام کند.
مرتضی محمدی مسئول ستاد راهیان نور این دانشگاه خاطر نشان کرد: این حرکت همه ساله از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامشهر و با همکاری دانشگاه صورت می‌گیرد و امسال برنامه ریزی کرده‌ایم که حدود ۸۰ دانشجوی دختر و ۸۰ دانشجوی پسر به این مناطق اعزام شوند. وی افزود: زمان دقیق رفت و برگشت کاروان ها برادارن ۱۲ ام تا ۱۷ام و کاروان خواهران ۱۳ ام تا ۱۸ ام می باشد. هزینه ثبت نام و  ۶۰ هزار تومان و از طریق سایت بسیج دانشجویی این دانشگاه به آدرس iiaubasij.ir می باشد. به گفته محمدی، آشنایی دانشجویان با جوانمردی‌های جوانان در دفاع از میهن اسلامی، تقویت روحیه مقاومت و ایثار در بین دانشجویان و قشر دانشگاهی، مقابله با جنگ نرم از طریق الگودهی و معرفی جلوه‌های عینی و ملموس ایثار و مقاومت، تجدید میثاق دانشجویان با آرمان‌های امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری و همچنین پیش‌بینی برنامه‌های فرهنگی متنوع و تاثیرگذار در طول این اردو قطعا آثار و برکات بسیاری را به همراه دارد. وی با بیان اینکه این اردو در قالب چندین کمیته اجرایی سازمان دهی شده است، اضافه کرد: تجربه اجرای این برنامه در سال‌های گذشته نشان داده است در این سفر دستاوردهای فکری، فرهنگی و معنوی خوبی شکل می‌گیرد و استقبال دانشجویان نشان می‌دهد که اردوهای راهیان نور تاکنون بسیار اثرگذار و موفق بوده است. قابل ذکر است که زائرین در این سفر از مناطق دوکوهه، پادگان شهید کلهر، فکه، شرهانی، فتح المبین، شلمچه، طلائیه، پاسگاه زید، هویزه و... در اسنان خوزستان دیدن خواهند کرد.
انتهای متن/*
کد خبر 171406

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =