۴۰۰ واحد صنعتی آماده فعالیت در شهرک صنعتی خیرآباد وجود دارد/ باید فضای سرمایه گذاری در منطقه را آماده کرد

شهرک صنعتی خیرآباد بعد از برطرف کردن موانع پیش رو به عنوان یکی از قطب های صنعتی می باشد زیرا بالغ بر ۴۰۰ واحد صنعتی آماده فعالیت در این شهرک صنعتی هستند.

به گزارش تهران نیوز به نقل از ورامین ما؛ سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جمع کارگران شهرک صنعتی خیرآباد گفت: شهرک صنعتی خیرآباد دارای مشکلات بسیار زیادی در حوزه های مختلف بود به گونه ای که ارگان های مختلف شهرستان سنگ اندازی های مختلفی در جهت فعالیت این شهرک انجام می دادند.
وی در ادامه عنوان کرد: هیئت امنای شهرک صنعتی خیرآباد طی مدت هفت سال گذشته پیگری های بسیار زیادی داشته و بارها برای رفع مشکلات این شهرک صنعتی به دفتر بنده رجوع کردند تا این مشکلات را از سطوح بالا پیگیری کنیم. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مدیران کل مختلفی در دولت گذشته و دولت یازدهم طی مدت ۷ سال گذشته از شهرک صنعتی خیرآباد بازدید کرده و از نزدیک با مشکلات این شهرک روبرو شده اند. رئیس مجمع نمایندگان استان تهران تصریح کرد: ستاد تحصیل صنایع استان که فقط می تواند در مراکز استان ها احداث شود، بعد از پیگری های زیاد در زمان دولت گذشته این ستاد در ورامین تشکیل شد. نقوی بیان کرد: وظیفه همه دستگاه های اجرایی و نظارتی این است که در راستای رشد صنعت در کشور تلاش کرده و از صنعتگران حمایت کنند. عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: تا زمانی که سرمایه گزاران سرمایه خود را وارد شهرستان نکنند صنعت منطقه به جریان نمی افتد. وی ضمن بیان اینکه به دنبال آن نیستیم که از سرمایه گذاری سرمایه گذاران سود ببریم گفت: باید زمینه و شرایط را به گونه ای فراهم کنیم که سرمایه گذاران سود ببرند زیرا اگر سرمایه گزاران حس کنند که سود مناسب را از منطقه ما نمی برند به سمت منطقه ما نمی آیند. نماینده شهرستان های قرچک، ورامین و پیشوا اظهار کرد: دست هر سرمایه گذار و صنعتگری که یک کارگر را مشغول به فعالیت کند را می بوسم. نقوی تصریح کرد: شهرک صنعتی خیرآباد بعد از برطرف کردن موانع پیش رو به عنوان یکی از قطب های صنعتی می باشد زیرا بالغ بر ۴۰۰ واحد صنعتی آماده فعالیت در این شهرک صنعتی هستند. رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: با تمام توان جهت استقرار شهرک صنعتی خیرآباد فعالیت می کنیم.
  انتهای متن/*
کد خبر 171400

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =