انتظارات از دولت برای سال آینده بیشتر است/ تاکنون در حوزه اقتصاد مقاومتی کار جدی ندیده ایم

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور در نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال گفت: انشاالله سال ۹۵ در حوزه اقتصاد مقاومتی سرمایه‌گذاری‌های جدی و کار اساسی انجام شود چرا که مشکلات دولت در حوزه مذاکرات و تحریم‌ها برطرف شده و انتظارات از سال آینده بیشتر می‌شود.

به گزارش تهران نیوز ، سردار سرلشگر پاسدار محمد‌علی جعفری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی بازدید کرد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

وی درباره نقش تعیین کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های سازندگی اظهارداشت: ۱۸ سال است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی وارد عرصه سازندگی شده است و با توجه به استعداد مهندسی و ماشین‌آلات و توانمندی‌هایی که از دوران جنگ به دست آورده است وارد این عرصه شد.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه عرصه اقتصادی و عرصه سازندگی دو مقوله متفاوت هستند، افزود: ما در عرصه اقتصادی خیلی ورود نکرده‌ایم و نقشی هم نداریم اما در حوزه سازندگی از جمله سد‌سازی، راه‌سازی، پل و تونل کار سپاه تعیین کننده بوده است.

سردار سرلشگر جعفری افزود: دولت‌ها ابتدا با ذهنیت‌هایی در زمینه سازندگی ورود پیدا کرده‌اند اما بعدها متوجه کار صادقانه و توانمندی سپاه در عرصه‌های مهندسی شدند.

سوال دیگر خبرنگار فارس درباره اقتصاد مقاومتی و اقدامات دولت در این زمینه خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی کم‌کم مانند واجب فراموش شده است در حالی که  سال ۹۴ هم در حال اتمام است.

وی با ابراز امیدواری از فعالیت‌های سال آینده دولت در حوزه اقتصاد مقاومتی تصریح کرد: انشاالله سال ۹۵ در حوزه اقتصاد مقاومتی سرمایه‌گذاری‌های جدی و کار اساسی انجام شود چرا که مشکلات دولت در حوزه مذاکرات و تحریم‌ها برطرف شده و انتظارات از سال آینده بیشتر می‌شود.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه تاکنون کار جدی در حوزه اقتصاد مقاومتی ندیده‌ایم، گفت: امیدواریم براساس تعریف واقعی اقتصاد مقاومتی، کارهای اساسی و جدی صورت پذیرد.

وی همچنین درباره سومین نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال انقلاب اسلامی هم گفت: از نیروهای جوانی که در جبهه فرهنگی و فضای مجازی کار میکنند تشکر می‌کنم چرا که هر سال رسانه‌های دیجیتال نسبت به گذشته فعالیت‌های جدی‌تری را به طور مشهود آغاز کرده‌اند.

سردار سرلشگر جعفری با اشاره به اینکه کار و تلاش در عرصه فضای مجازی باید بیشتر باشد، بیان داشت: دشمنان به طور گسترده و وسیع هجمه‌هایی را در فضای مجازی وارد کرده‌اند که در این زمینه باید تلاش بیشتری در رشد و شتاب این عرصه توسط نیروهای انقلاب اسلامی ایران برای مقابله جدی با این هجمه‌ها صورت پذیرد.

انتهای متن/*
کد خبر 171336

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =