کد خبر 169920
۲۰ بهمن ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۸
انهدام باند خانوادگی توزیع مواد مخدر

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۴۷ کیلوگرم حشیش از داخل خودرو پراید در شهرستان شهریار خبر داد و گفت: اعضای باند خانوادگی اقدام به توزیع مواد مخدر در سطح شهر می‌کردند.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از ساعت ۲۴؛ جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف ۱۴۷ کیلوگرم حشیش از داخل خودرو پراید در شهرستان شهریار خبر داد و گفت: اعضای باند خانوادگی اقدام به توزیع مواد مخدر در سطح شهر می‌کردند.
سرهنگ افضل گلزاری گفت: در پی اخباری، مبنی بر اینکه فردی اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر در غرب استان تهران می‌کند و به‌تازگی نیز محموله‌ای از مواد مخدر را تهیه و به شهرستان شهریار منتقل کرده است، بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. وی افزود: مأموران در عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتی، موفق به شناسایی منزل متهم در «وحیدیه» شهریار شدند. بررسی‌ها نشان می‌داد یک زن و مرد در مخفیگاه شناسایی‌شده تردد می‌کنند که در بررسی‌های نهایی مشخص شد زن‌وشوهر به همراه یکی از اقوام زن علاوه بر رابطه فامیلی، در باند توزیع مواد مخدر نیز دخالت و عضویت دارند. سرهنگ گلزاری ادامه داد: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی، وارد منزل شدند و در بازرسی از خودرو پراید که در حیاط پارک شده بود، ۱۴۷ کیلوگرم حشیش در ۱۴۷ بسته کشف کردند. جانشین فرمانده انتظامی ویژه غرب استان تهران با اشاره به دستگیری سه قاچاقچی در این عملیات خاطرنشان کرد: دراین‌باره یک دستگاه خودرو پراید توقیف و قاچاقچیان پس از تشکیل پرونده، برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند.
انتهای متن/*
کد خبر 169920

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =