اعزام ۹۰ نفر از خانواده شهدای باقرشهر به مشهد مقدس

مسئول ایثارگران و سرمایه انسانی سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) از اعزام دو کاروان ۴۵ نفره خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان مناطق باقرشهر، کهریزک ،قلعه نو و حسن آباد به مشهد مقدس خبر داد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از باقرشهرنیوزمسئول ایثارگران و سرمایه انسانی سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) از اعزام دو کاروان ۴۵ نفره خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان مناطق باقرشهر، کهریزک ،قلعه نو و حسن آباد به مشهد مقدس خبر داد. سعید زمانی معاون ایثارگران و سرمایه انسانی سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) در گفتگو با خبرنگار باقرشهرنیوز گفت: این اردوهای زیارتی با هدف تجلیل از خانواده معظم ایثارگران و شهدای هشت سال دفاع مقدس برگزار شد.

وی افزود: ۹۰ نفر از خانواده شهدا و ایثارگران و جانبازان باقرشهر، کهریزک ،قلعه نو ،گلحصار و حسن آباد در قالب دو کاروان ۴۵  نفره با قطار عازم مشهد مقدس شدند و مدت این اردوی زیارتی سیاحتی شش شبانه روز بود.

زمانی ادامه داد: بازدید از موزه ها، حرم شناسی، شناخت آداب و تربیت اسلامی و سبک زندگی دینی از جمله برنامه هایی بود که برای زائران حرم مطهر حضرت ثامن الحجج علیه السلام ارائه شده بود.

وی یادآور شد: این اردوهای زیارتی هرساله با هدف تجلیل از خانواده معظم ایثارگران و شهدای هشت سال دفاع مقدس منطقه به همت سپاه ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) باقرشهر برگزار می شود.

مسئول برگزاری این برنامه در پایان افزود:خانواده معظم شهیدان «لطیفی ،امانی ، اسدیان ، پورجعفری ، رسولی ، رحیمی ، شکری ، نوروزی ، جعفرزادگان ،حبیب پور ،دولت آبادی ، علیاری ، قشقایی ، سیافی ، عیسی وند ، کلیان ،باروتی و یزدانی» از حاضرین این اردوهای زیارتی و سیاحتی بودند که توفیق خدمت رسانی به آن ها را در این سفر داشتیم. انتهای متن/*
کد خبر 167007

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =