به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري علیرضا اسفراینی‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگاران اظهار داشت: با اجرای طرح استقبال از بهار 92 بزرگراه‌های سطح منطقه و محورهای ارتباطی حرم حضرت عبدالعظیم (ع) ایمن سازی می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 با اشاره به موقعیت مذهبی و تاریخی این منطقه گفت: در آستانه سال جدید و به منظور افزایش ضریب ایمنی بزرگراه‌ها و محورهای ارتباطی حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)  بزرگراه‌های شهید کریمی، شهید آوینی، شهید رجایی و خیابان‌های فدائیان اسلام، ورامین و شهید دستواره ایمن سازی می‌شود.

وی در ادامه نصب 600 مترمربع تابلوی شناسایی و هدایت مسیر، یک هزار گل گاردریل، 18 عدد کوشن تانک، یک هزار و صد استوانه ایمنی و 75  بشکه ایمنی را از اقدامات ویژه طرح استقبال از بهار 92 برشمرد.

اسفراینی‌نژاد با اشاره به وجود 14 محل برای پارکینگ همسطح با ظرفیت یک هزار و 670 دستگاه خودرو خاطرنشان کرد: به منظور بهینه سازی دسترسی شهروندان عملیات عمرانی اصلاح هندسی پارکینگ مجاور دادسرا به متراژ 250 مترمربع در حال اجراست.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 20 به اهمیت ارائه خدمات بهینه به مسافران و زائران این مکان مذهبی و تاریخی به‌ویژه در ایام نوروز اشاره کرد و اظهار داشت: تمهیدات ویژه ای برای خدمات رسانی مناسب به مسافران نوروزی در پایانه‌های مترو شهرری و مترو جوانمرد قصاب در نظر گرفته شده است تا تردد شهروندان در روزهای پایانی سال تسهیل شود.

کد خبر 16187

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =