کارکنان دادگستری پردیس در دو سال به اندازه ۸ سال کار کرده اند

امام جمعه شهرستان پردیس گفت: کاری که دوستان در این دوسال انجام دادند با چند سال فعالیت برابری می کند، شاید ۸ یا ۱۰ سال یا کمتر و یا بیشتر.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پردیس خبر، حجت الاسلام والمسلمین حسین توسلی امام جمعه شهرستان پردیس در مراسم افتتاحیه ساختمان دادسرای شهرستان پردیس در خصوص فعالیت دادگستری شهرستان طی دو سال آغاز فعالیت اظهار داشت: من میتوانم با قاطعیت عرض بکنم کاری که دوستان در این دوسال انجام دادند با چند سال فعالیت برابری می کند، شاید ۸ یا ۱۰ سال یا کمتر و یا بیشتر، هم به لحاظ حرکتهای ظاهری و فیزیکی کار و هم توسعه کمی دادگستری و دادسرا و هم به لحاظ عملکرد ما هوی و کیفی کار.

وی تصریح کرد: من فکر کنم در این مدت کوتاه جناب آقای ضرغامی و یا آقای فتاحینتوانستند تمام ابعاد عملکرد خودشان و همکارانشان را بیان بکنند،در حالی که برخی مواقع از کمترین امکانات برخوردارند، امکانات رفاهی تقریباً بسیار کم است، مسکن سازمانی واقعاً ندارند، امکانات دیگر هم به همین صورت ولی عزیزان قبل از آنکه به این مسائل توجه بکنند به عمق وظیفه خود می پردازند.

توسلی ادامه داد: در آذر ماه سال ۱۳۹۱ شهرستان پردیس تصویب و در بهمن ماه همان سالپس از دو ماه رسماًافتتاح شد.

امام جمعه شهرستان پردیس اضافه کرد: در آن زمان مراسم افتتاحیه را از شکل اداری خارج کرده و مراسم افتتاحیه شهرستان را در مسجد برگزار کرده و طبقات مختلف مردم، توده مردم، کارگران، کسبه، فرهنگیان و کارمندان حضور پیدا کردند استادار وقت نیز از این امر خیلی اظهار خوشحالی کرده و گفتند افتتاح اصلی این است.

وی متذکر شد: همه مردم برای شرکت در مراسمآمدند وآن روز هم ما بیان کردیم بعد هم به همین صورت که شهرستانی که تازه تاسیس شده و بقیه ادارات و نهادها و اینها مستقر می شود یکی کارهای روزمره خودش را دارد و یکی کارهای عقب افتاده حد اقل ۳۳ سال بعد از انقلاب و انصافاً دوستان که در حوزه قضایی زحمت کشیدند هم کارهای روزمره و هم کارهای عقب افتاده را انجام می دهند.

توسلی گفت: اشاراتی که آقای فتاحی کردند، مسئله زمین خواری تعرض و دست درازی به حوزه منابع طبیعی، زمینهای کشاورزی، حریم رودخانه و دگر بخش ها اینها که در این دو و یا سه سال نبوده که مسبوق به سوابق چندین ده ساله بوده است.

امام جمعه شهرستان پردیس در تشریح حالات متعرضان و زمین خواران خاطر نشان کرد: اینقدر اینها احساس امنیت و آرامش می کردند که تنها چیزی که به آن فکر نمی کردند این بود که یک روزی کسی و یا کسانی پیدا خواهد شد و از اینها بازخواست خواهد کرد و حق بیت المال را مطالبه خواهد کرد.

وی توضیح داد: من شهادت می دهم که کارکنان دادگستری شهرستان پردیس در این حوزه ها خیلی موفق بوده اند.

انتهای متن/*
کد خبر 161575

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =