به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آفتاب ري ورزشکاران شمال‏ شرق استان تهران که با شور و حال خاصی در مسابقات صخره‏نوردی انتخابی استان تهران شرکت کرده بودند، به تلاش‏های خود پایان دادند.

مسابقات صخره‏نوردی انتخابی استان تهران در نقاط مختلف این استان برگزار می‏شود و به همین ترتیب، ورزشکاران شمال‏شرق این استان نیز در این رقابت‏ها شرکت کردند تا بتوانند در مسابقات استانی حرفی برای گفتن داشته باشند.

رقابت‏های صخره‏نوردی انتخابی استان تهران در بخش شمال‏شرق این استان به مناسبت گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد و مسابقات از سطح کیفی مناسبی برخوردار بود.

این مسابقات صخره‏نوردی با حضور ورزشکاران این رشته در باشگاه ورزشی رافی برگزار شد و علاوه بر انتخابی بودن، تا حدود زیادی جنبه قهرمانی استان تهران نیز داشت.

اداره ورزش و جوانان حوزه شمال‏شرق استان تهران به همراه هیئت کوهنوردی استان تهران، میزبانان رقابت‏های صخره‏نوردی انتخابی استان تهران در بخش شمال‏شرق این استان بودند.

در پایان این رقابت‏ها و در قسمت بانوان، در رشته بولدرینگ مقام اول به نسرین عبدالرحیمی رسید.

همچنین سارا منافی و سولماز عشقی به ترتیب در سکوهای دوم و سوم این رقابت‏ها ایستادند.

در رشته سرطناب هم مقام اول به کسی جز نسرین عبدالرحیمی از ورزشکاران خوب شمال‏شرق استان تهران نرسید.

رقابت‏های صخره‏نوردی انتخابی استان تهران در بخش شمال‏شرق این استان در قسمت آقایان در رشته سرطناب برگزار شد و آرتمیس فرشادیگانه از شمال‏شرق این استان به مقام چهارمی دست یافت.

کد خبر 14777

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =