به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آفتاب ری آیت‌الله محمدحسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به ایجاد اختلال در سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت 22 بهمن در حرم حضرت معصومه(س) اظهار کرد: وقتی مقام معظم رهبری می‌فرمایند که همه باید در حفظ وحدت کوشا باشند، تنها به مسئولان اشاره ندارند بلکه یک روی سخن ایشان به مردم نیز هست و کسانی که ادعای پیروی از ایشان را دارند باید به این نکته توجه کنند.

وی اینگونه حرکت‌ها را ناشی از ناآگاهی برخی افراد دانست و ابراز کرد: احتمال دیگری که در این موارد به ذهن می‌رسد این است که برخی با ساماندهی اینگونه حرکت‌ها می‌خواهند صفوف متحد مردم را دچار شکاف کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم این کار را مخالف شئون اسلامی و اجتماعات مقدس مردم در چنین روزهایی دانست و ادامه داد: به طور حتم اینگونه حرکت‌ها چهره نظام را در سطح رسانه‌های بین‌المللی دچار خدشه می‌کند.

وی گفت: راهپیمایی 22 بهمن مجالی است تا مردم و مسئولان وحدت را میان خود تقویت کنند اما اینگونه حرکت‌ها موجب بر هم زدن این وحدت می‌شود.

آیت الله ممدوحی با اشاره به اینکه پایمال کردن حرمت افراد با دینداری منافات دارد، افزود: بی‌احترامی کردن به اشخاصی که در کشور مسئولیت‌هایی دارند و بعد از این نیز باید در راستای خدمت به مردم تلاش کنند، به صلاح کشور و هیچ جریان و گروهی نیست و در نهایت موجب ضعف نظام خواهد شد.

کد خبر 14776

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =