به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آفتاب ري حمدالله نورایی گفت: با تلاش مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان اسلامشهر غرب استان تهران و شناسائی انبار بزرگ داروهای نیروزا و دستگیری یک نفر، 100 پاکت مواد اولیه ساخت داروهای انرژی‌زا، 2 هزار عدد آمپول‌های هورمونی و 87 بسته قرص‌های بدنسازی کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اسلامشهر ادامه داد: در پی اخبار واصله از منابع مخبرین مبنی بر اینکه فردی در منزل شخصی خود در اسلامشهر اقدام به تهیه و ساخت غیر مجاز و تقلبی داروهای پروتئینی و انرژی‌زا می‌کند، بررسی موضوع در دستورکار مأموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، با هماهنگی دستگاه قضایی، مأموران پلیس آگاهی در یک عملیات ضربتی متهم را دستگیر و در بازرسی از منزل وی، 100 پاکت مواد اولیه ساخت داروهای انرژی‌زا، 2 هزار عدد انواع آمپول‌های هورمونی، 87 بسته انواع مختلف دارو و قرص‌های بدنسازی، 62 کیلوگرم پودر بدنسازی و 87 عدد انواع قوطی خالی برای پرکردن مواد انرژی‌زا و دستگاه‌های بسته‌بندی و پرس کردن ظروف و ... کشف و ضبط کردند.

نورایی افزود: در بازجویی از متهم با توجه به دلایل و مدارک مستند در نهایت وی لب به اعتراف گشود و گفت که اقدام به ساخت داروهای پروتئینی و انرژی‌زا می‌کردم و پس از بسته‌بندی و پلمب با برچسب‌های خارجی به باشگاه‌های بدنسازی و برخی داروخانه‌ها می‌فروختم.

کد خبر 14775

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =