نظارت دقیق بر ورود پوشاک غربی وجود ندارد/ شورای عالی انقلاب فرهنگی سختگیر باشد

رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت دقیقی بر ورود پوشاک غربی وجود ندارد، مسئولان باید پای کار باشند و شورای عالی انقلاب فرهنگی هم باید سخت تر به این موضوع بپردازد.

به گزارش سرویس پارلمانی تهران نیوز، لاله افتخاری نماینده مردم پردیس، تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با سایت پردیس خبر در هفته عفاف و حجاب گفت: اولین جلسه فراکسیون عفاف و حجاب مجلس شورای اسلامی در راستای تحکیم این جریان ارزشی برنامه‌هایی ارزشی را در دستور عمل دارد.
نماینده شهرستان پردیس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شاخه حجاب در جامعه در آستانه تبدیل به ناهنجاری قرار دارد، تصریح کرد: متأسفانه وضعیت حجاب در جامعه با وجود بد حجابی هایی که شاهد هستیم از ساختاری مناسب برخوردار نیست.
افتخاری با اشاره به اینکه امر به معروف و نهی از منکر یکی از شاخه های برخورد با بد حجابی در جامعه است، اضافه کرد: این توصیه مهم اسلام در راستای حمایت از زنان در جامعه به قانون در مجلس شورای اسلامی تبدیل شده است.
نماینده شهرستان پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با وجود ورود ماهواره با ساختاری تخریبی به درون خانواده‌ها پرداختن به معقوله عفاف و حجاب یک تلنگر برای خانواده‌های ایرانی است.
وی اظهار داشت: متأسفانه قوانین درست اجرایی نمی‌شود و از سوی دیگر نظارت دقیقی بر ورود پوشاک غربی وجود ندارد، مسئولان باید پای کار باشند و شورای عالی انقلاب فرهنگی هم باید سخت تر به این موضوع بپردازد.
انتهای پیام/م
 
کد خبر 139695

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =