کد خبر 13605
۱۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۲۲:۱۹

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از فارس، سردار سید مسعود جزایری معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به حمله تجاوزکارانه جنگنده های رژیم صهیونیستی به یک مرکز تحقیقاتی در دمشق اظهار داشت: برخی اخبار منتشره تأیید می کند هم اکنون انتظار مرگباری در سرزمین های اشغالی حکمفرما شده است و مهاجرین یهودی برای خروج از فلسطین لحظه شماری می کنند.

وی افزود: مقاومت اسلامی چشم خود را به چگونگی اقدام تلافی جویانه سوریه دوخته است و آمریکا و صهیونیست ها نیز به خوبی درک کرده اند که خویشتنداری سوری ها نقطه پایانی خواهد داشت.

سردار جزایری با اشاره به قرار گرفتن نظام سلطه و رژیم صهیونیستی در سراشیبی سقوط تصریح کرد: دوره «بزن و دروی» قدرت های استکباری علیه منافع ملت های مستقل مدت هاست به سر آمده است و جنایتکاران باید بدانند در عصر جدید در پس هر ضربه آنها ضربه انتقام سهمگینی نهفته است که زمان، سطح و اندازه آن را اراده ملت های آزاده و استکبار ستیز تعیین می کند.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پاسخ سوریه به تجاوز اخیر، رژیم صهیونیستی را به کما خواهد برد.

جزایری در پایان سران کشورهایی که از تصمیم رژیم صهیونیستی علیه سوریه مطلع بوده اند را مورد انتقاد قرار داد و آنان را نیز شریک اقدام تجاوزکارانه صهیونیست ها دانست.

کد خبر 13605

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =