کد خبر 13535
۱۴ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۳:۲۷

به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس ، سروان سهراب منش، صبح امروز از دستگيري دو سارق کابل هاي برق در يک شهرکت صنعتي خبر داد و گفت:" اين دو متهم در بازجويي ها به سرقت چهار هزار متر کابل برق از اين شرکت اعتراف کردند.

سروان مجتبي سهراب منش، رييس کلانتري 207 پرديس، صبح امروز در گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني پليس از دستگيري دو سارق کابل برق خبر داد و گفت:" اين دو متهم در بازجويي هاي انجام شده به سرقت چهار هزار متر کابل برق از يک شرکت صنعتي اعتراف کردند.

اين مقام انتظامي در تشريح خبر فوق گفت:" با توجه به سرقت هاي انجام شده طي چند وقت اخير از کابل هاي برق يک شرکت صنعتي و شکايت نماينده اين شرکت، اقدامات ماموران کلانتري براي شناسايي و بازداشت متهم يا متهمان پرونده آغاز شد.

کلانتر 207 پرديس افزود:" بر همين اساس اقدامات ماموران آغاز شده و با مراجعه به محل هاي وقوع سرقت و جمع آوري اسناد و مدارك سرنخ هاي از سارقان بدست آورده و طي تحقيقات انجام شده به دو نفر از سارقان سابقه دار اين محدوده مشکوک شدند.

وي تصريح کرد:" تحقيقات ادامه داشت تا اينکه در يکي از همين گشتزني ها ماموران موفق شدند اين دو سارق را که در بخشي از اين شرکت در حال سرقت بودند شناسايي کرده و براي دستگيري هر دو نفر اقدام کردند.

سروان سهراب منش عنوان داشت:" متهمان به کلانتري منتقل شده و در بازجويي هاي انجام شده ضمن معرفي خود به نام هاي "صمد" و "محسن" اعتراف کردند که با همدستي هم اقدام به سرقت سيم و کابل هاي برق مي کنند.

اين مقام انتظامي در پايان گفت:" پرونده هر دو متهم پس از تکميل به دادسرا منتقل شده و هر دو متهم تاييد اعترافات خود و اقرار به چهار هزار متر سرقت کابل و سيم برق راهي بازداشتگاه شدند.

کد خبر 13535

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =