به گزارش پايگاه خبري آفتاب ري به نقل از مرکز اطلاع‏رسانی پلیس تهران، رئیس کلانتری 162 فشم از دستگیری سه سارق یک کارگاه صنعتی در محدوده فشم خبر داد و گفت: هر سه متهم در بازجویی‏های انجام شده، به سرقت 100 کیلوگرم آهن‏آلات اعتراف کردند.

حسین مافی ادامه داد: یکی از تیم‏های گشت انتظامی این کلانتری، هنگام گشت‏زنی در محدوده فوق متوجه رفتارهای سه مرد در کنار یک کارگاه صنعتی در این محدوده شده و برای بررسی موضوع و کشف حقیقت هر سه را تحت نظر قرار دادند.

وی افزود: دقایقی بعد مشخص شد که این سه مرد مشکوک پس از شکستن قفل‏های کرکره یک کارگاه وارد آن شده و اقدام به جابه‏جایی و سرقت اموال این کارگاه و انتقال آن به خودروی وانت خود کردند.

مافی ادامه داد: مأموران بلافاصله هر سه متهم را که از حضور مأموران تعجب کرده بودند، بازداشت و به همراه خودرو و اموال مسروقه به کلانتری منتقل کردند.

رئیس کلانتری 162 فشم افزود: در بررسی‏های انجام شده، هر سه نفر به جرم خود اعتراف و اقرار کردند که با توجه به خلوتی محدوده مذکور، اقدام به سرقت از کارگاه‏های مذکور این محدوده می‏کنند.

وی اضافه کرد: متهمان که «نعمت»، «مرتضی» و «حجت» نام داشتند، پس از تکمیل پرونده به دادسرا منتقل شده و در بازرسی از وسایل داخل خودروی آنها، بیش از 100 کیلوگرم آهن‏آلات و تعدادی تجهیزات دیگر کشف و ضبط شد.

رئیس کلانتری 162 فشم افزود: هر سه متهم با شکایت شاکی که به کلانتری دعوت شده بود، راهی دادسرا شده و اموال مسروقه به مالک آن باز پس داده شد.

کد خبر 13493

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =