‫استکبار جهانی مجاب به برداشتن تحریم ها و اجرای خواسته ایران است‬‎/ ‫قطار اقتصاد دولت نباید از مسیر اصلی و گذر از ایستگاه بحران خارج شود‬‎

نماینده و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: نباید حاشیه های پیرامون حوزه اقتصاد، قطار اقتصاد دولت را از مسیر اصلی و گذر از ایستگاه بحران و تحریم ها خارج کند.

به گزارش سرویس اقتصادی تهران نیوز؛ ابراهیم نکو در گفت و گو با خبرنگار پردیس خبر در مورد ساختار اقتصاد ایران اسلامی گفت: ایران از زمان شکل گیری نظام جمهوری اسلامی ایران به ویروس تحریم های ناجوان مرانه استکبار جهانی بخاطر قطع دستان استکبار و استعمار دنیا از سیاست های داخلی کشور مبتلا شده است.

وی با تاکید بر اینکه گردونه مذاکرات 1+5 با محور انرژی هسته ای ایران به سمت نجات اقتصاد کشور از منجلاب تحریم ها گردش دارد، تصریح کرد: انرژی هسته ای حق مسلم ایران اسلامی است و لغو تحریم ها نیز مطالبه اصلی متولیان نظام جمهوری اسلامی و ملت ایران است.

نکو در ادامه این مطلب افزود: اقتدار ایران اسلامی و نرمش قهرمانانه توصیه شده از سوی مقام معظم رهبری خطاب به تیم مذاکره کننده ایرانی در جریان مذاکرات 1+5 تحریم ها را نیز روی میز قرار داده و استکبار جهانی مجاب به اجرای این خواسته ایران اسلامی است.

نماینده و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خاتمه اظهار داشت: نباید حاشیه های پیرامون حوزه اقتصاد، قطار اقتصاد دولت را از مسیر اصلی و گذر از ایستگاه بحران و تحریم ها خارج کند.

انتهای پیام/م

کد خبر 133484

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =