آل سعود بداند خون بیگناهان یمنی دامنشان را خواهد گرفت

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، خطاب به آل سعود، اظهار داشت: آل سعود بداند دیر یا زود خون بیگناهان یمنی و سایر مردمی که در جریان حمایت آنها از استکبار جهانی بر زمین ریخته دامان آنها را خواهد گرفت.

به گزارش سرویس سیاسی تهران نیوز، سردار نقدی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پردیس خبر در مورد جایگاه بین المللی ایران اسلامی، گفت: بیداری اسلامی در جهان به واسطه نظام جمهوری اسلامی ایران که در اقسا نقاط دنیا نشر پیداکرده است، جلوی تحقق شماری از توطئه های جهانی را گرفته است.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: آل سعود در عربستان سعودی حکومتی خارج از مدار اسلامی است و کودک کشی به راه انداخته است و نباید با توطئه های دیگر پرونده سیاه خود را کثیف تر کند.

سردار نقدی آل سعود کودک کش را حکومت تقلبی اسلامی در مرکزیت جهان اسلام در جوار خانه کعبه محل تولد امام علی (ع) و حرمین شریفه  در جریان تجاوز به یمن معرفی کرده و ادامه داد: آل سعود در جهان اسلام وابستگی تاریخی ندارد زیرا آنها قوم وهابی می باشند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رئیس سازمان بسیج مستضعفین، خطاب به آل سعود، اظهار داشت: آل سعود بداند دیر یا زود خون بیگناهان یمنی و سایر مردمی که در جریان حمایت آنها از استکبار جهانی بر زمین ریخته دامان آنها را خواهد گرفت.

انتهای پیام/م

کد خبر 133433

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =