اقتصاد مقاومتی آب روی آتش مشکلات اقتصادی کشور

نماینده و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: اقتصاد مقاومتی به عنوان آب روی آتش مشکلات اقتصادی کشور، اهرم گردش چرخ اقتصاد با محرک تولید داخلی و خودداری از اتکای کامل به درامد نفتی محسوب می شود.

به گزارش سرویس اقتصادی تهران نیوز، ابراهیم نکو نماینده و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با پردیس خبر در مورد ساختار اقتصاد کشور، گفت: اقتصاد ایران بخاطر تحریم های ناجوانمردانه بیمار است و بیماری آن تنها با واکسن تحریم ها درمان نخواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه نظام برنامه ریزی کشور باید دچار تحولات ساختاری شود، تصریح کرد: تحریم ها تنها نقش مسکن در رفع مشکلات اقتصادی ایران اسلامی ایفا می کند و در این راستا جایگاه نظام برنامه ریزی از اهمیت بالایی برخوردار است.

نکو با اشاره به اقتصاد مقاومتی به عنوان آب روی آتش مشکلات اقتصادی کشور، اضافه کرد: مقام معظم رهبری چراغ هدایت اقتصاد ایران را در مسیری شفاف روشن کرده و آن را به مسئولان سپرده است.

نماینده و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در خاتمه تحریم نفتی را تیری دیگر از اردوگاه استکبار جهانی در جبهه نبرد تحریم ها توصیف کرده و اظهار داشت: مذاکرات 1+5 تنها هسته ای نیست بلکه از طریق فیلتر این فناوری، لغو کامل تحریم ها موضع ایران اسلامی در روند مذاکرات به این مذاکرات رنگ و بوی اقتصادی هم داده است.

انتهای پیام/م

کد خبر 131270

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =