بار سنگین ترافیک در محدوده انقلاب به دلیل راهپیمایی و تجمع ارامنه

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ از راهپیمایی ارامنه تهران به سمت سفارت ترکیه و به وجود آمدن بار تردد سنگین در محدوده میدان فردوسی به سمت تقاطع استامبول و در نهایت سفارت ترکیه خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی تهران نیوز، سرهنگ حسن عابدی جانشین پلیس راهور تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، در مورد ترافیک به وجود آمده در محدوده مرکزی خیابان‌های تهران اظهار داشت: به دلیل راهپیمایی ارامنه و تجمع در جلوی سفارت ترکیه، هم‌اکنون بار سنگین حضور و ورود این افراد را در طول خیابان انقلاب شاهد هستیم.

جانشین پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: از میدان فردوسی به سمت جنوب و به سمت تقاطع استامبول و در نهایت سفارت ترکیه،‌ ارامنه در حال حرکتند که هم‌اکنون محدوده کریمخان به وضعیت عادی خود بازگشته است.

این مقام ارشد راهنمایی و رانندگی ادامه داد: در خیابان جمهوری، میدان امام خمینی به سمت شمال و طول خیابان انقلاب نیز با سنگین شدن بار ورود جمعیت مواجهیم.

سرهنگ عابدی به تدابیر پلیس راهور تهران بزرگ اشاره و خاطرنشان کرد: پلیس راهور کلیه تقاطع های همجوار را پوشش داده و هر کجا که لازم باشد محدودیت مقطعی ایجاد می‌کند تا بدون مشکل، سریعاً معابر به وضعیت عادی برگردند و این تجمع نیز برگزار شود.

  انتهای پیام/م
کد خبر 130733

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 12 =