شطرنج بازان دانشجوی دختر سراسر کشور در فیروزکوه با هم مصاف می دهند

برای نخستین بار مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در واحد فیروزکوه برگزار می شود.

به گزارش سرویس ورزشی تهران نیوز، به نقل از دیمه نیوز، با موافقت و مجوز معاونت ورزش دانشگاه آزاد اسلامی، برای نخستین بار دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه از تاریخ  پنجم الی نهم اردیبهشت ماه جاری میزبان مسابقات شطرنج قهرمانی دانشجویان دختر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور است.

این مسابقات با حضور و شرکت ۱۶ تیم دانشگاهی و ۸۰ شطرنج باز دختر دانشجو از واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور و در هفت دور به روش سوئیسی برگزار می شود.

سادات منصوری دبیر فدراسیون شطرنج و سرپرست فنی این مسابقات در گفت وگو با دیمه نیوز اظهارکرد: سطح کیفی شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات بسیار بالا است و تعداد زیادی از شطرنج بازان تیم ملی در قالب تیم های دانشجویی در آن حضور دارند .

وی افزود: از ویژگی های مهم دیگر این دوره از مسابقات این است که همه شطرنج بازان تا روز آخر به روش سوئیسی و در هفت دور به رقابت خواهند پرداخت و در نهایت تیمی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد عنوان نخست و مقام قهرمانی را از آن خود می سازد.

سادات منصوری ادامه داد: در حاشیه این مسابقات مهم کارگاه های بسیار خوب آموزشی برای داوران و مربیان در موضوعات داوری، مربیگری و روان شناسی برگزار می شود که درنوع خود کم نظیراست.

دبیر فدراسیون شطرنج از همه دست اندرکاران برگزاری مسابقات و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه صمیمانه تقدیر و تشکر کرد.

انتهای پیام/م

کد خبر 130709

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =