سایت اداری، فرهنگی و آموزشی دادگستری در پردیس ساخته می شود

رییس دادگستری شهرستان پردیس از احداث سایت اداری، فرهنگی و آموزشی دادگستری در فاز 4 شهر پردیس خبر داد.

به گزارش سرویس فرهنگی تهران نیوز به نقل از پردیس خبر؛ دکتر فرید ضرغامی رییس دادگستری شهرستان پردیس در حاشیه مراسم کلنگ زنی سایت اداری، فرهنگی و آموزشی شهرستان پردیس و در گفتگوی اختصاصی با پایگاه پردیس خبر اظهار داشت: این زمین به مساحت یک هکتار از سوی شرکت عمران شهر جدید پردیس به این دادگستری واگذار شده است.

وی پس از تشکر از شرکت عمران شهر جدید پردیس، شهرداری پردیس، فرمانداری شهرستان پردیس و معاونت عمرانی استانداری اذعان کرد: مراحل آغاز ساخت این ساختمان که در چند فاز انجام می شود در ابتدای سال 94 آغاز می شود.

ریاست دادگستری شهرستان پردیس این آغاز به کار را منوط به بوجود آمدن مشکلات خاص در مراحل تامین بودجه آن دانست.

ضرغامی گفت: واگذاری این زمین برای آینده شهرستان پردیس که جمعیتی بالغ بر 600 هزار نفر در آن مستقر می شوند واگذار شده است.

وی با اشاره به تغییر کار بری ساختمان فعلی دادگستری پس از تکمیل سایت مذکور و استقرار جمعیت در شهرستان سخن گفته و تاکید کرد: حسن این مکان رعایت عدالت جغرافیایی در مکان استقرار دادگستری بین شهرهای بومهن و پردیس است.

مراسم کلنگ زنی این زمین که با حضور معاون مدیرکل، قائم مقام و مدیران دادگستری استان و مسئولین شهرستانی برگزار شد، در ضلع جنوبی پژوهشکده علوم شناختی و شمال شهرک هوافضای بومهن قرار دارد.

بنا بر گزارش پایگاه پردیس خبر سپاه شهرستان جنب این زمین دادگستری و فرماندهی انتظامی جنب سپاه شهرستان پردیس در آینده مستقر خواهند شد.

کاشت نهال به مناسبت روز درختکاری و بازدید از حوزه علمیه در حال ساخت شهرستان پردیس از برنامه های حاشیه ای این مراسم بود.

 

انتهای پیام/ش

 
کد خبر 126295

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =