به گزارش خبرنگار پایگاه خبری آفتاب ری به نقل از جنوب استان تهران، لحظاتی پیش با هماهنگی صورت گرفته از سوی کارشناس انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش شهرستان ورامین توزیع کارت البسه برای دانش‌آموزان سه دوره تحصیلی در ورامین شروع شد.

بر پایه این گزارش لحظاتی پیش و با حضور مهدوی مقدم و مرادی از دفتر مقام معظم رهبری کارتهای البسه شامل مانتو، کفش، مقنعه برای دختران و پیراهن، شلوار کفش برای پسران در مدرسه راهنمایی قیام 15 خرداد آغاز شد.

اعظم ناینیان، کارشناس انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش در حاشیه این اقدام در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران در این باره اظهار داشت: با هماهنگی صورت گرفته از سوی دفتر مقام معظم رهبری توانستیم کار توزیع کارت‌های البسه را شروع کنیم.

وی افزود: هر کارت مخصوص یک نفر است و البسه اهدایی برای سنین 8 تا 15 سال می‌باشد.

ناینیان اضافه کرد: اولیاء دانش‌آموزان نیازمند می‌توانند برای تحویل البسه خود به آدرس تهران، خیابان ولی‌عصر (عج) نبش خیابان زرتشت شرقی  جنب فروشگاه زمزم مراجعه کنند.

کارشناس انجمن اولیاء و مربیان آموزش و پرورش در پایان خاطرنشان کرد‌: امیدواریم با به کارگیری این روش‌ها و هدایا جهت شادشدن دانش‌آموزان بی‌بضاعت نسل سالم و با نشاط تحویل این جامعه اسلامی دهیم.

کد خبر 12502

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =