شهرداری بومهن که بدون اطلاع برخی از مالکان زمین های انتهای خیابان صنوبر این خیابان را به خیابان علامه طباطبایی متصل کرده بود برای دومین بار در دادگاه حاضر نشد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از پردیس خبر؛  در پی اقدام اخیر شهرداری مبنی بر اتصال خیابان صنوبر به خیابان علامه طباطبایی برخی از مالکین منطقه از شهرداری بومهن بدلیل تصاحب زمینهای شخصیشان شکایت کرده اند.

آقای عرب یکی از دوشاکی این پرونده میگوید: به زمین من تجاوز کرده و غیر قانونی در آن خیابان احداث کرده اند.

عرب از دو مرتبه غیبت شهرداری بومهن در دادگاه سخن به میان آورده و توضیح داد: جلسه اول دادگاه قبل از تاسوعا و عاشورا بوده که به علت غیبت شهرداری برگزار نشد و جلسه بعدی روز شنبه بود که بازهم تشکیل نشد.

وی که پرونده خود را بلاتکلیف می دانست ادامه داد: از بازرسی استانداری هم نامه ای مبنی بر جلب رضایت بنده ارسال شده اما تمام این حرفها وعده و وعید است.

عرب افزود: آن زمین برای من حکم شمش طلا را داشت، برای آن برنامه ریزی داشتم و میخواستم آنجا پاساژ بسازم.

وی که خود را از تخریب دیوار ها و تصاحب زمین بی اطلاع می داند، می گوید: در محل آورده اند شیرینی و شربت پخش کرده اند که خیابان گشایی می کنیم، به من صاحب زمین نگفتند یک زنگ نزدند که آقا می خواهیم دیوارهایت را خراب کنیم بیا مصالحت را جمع کن.

عرب برخورد پیمانکار شهرداری را این چنین شرح داد: پیمانکار جوان شهرداری روبروی من می ایستد، دستش را روی کمر میگذارد، و میگوید: "آقای عرب اینجا دیوار بود من خراب کردم هر کجا هم بگی میام جواب میدم."

وی که ادعا میکرد خیابان طبق نقشه هادی و طرح جامع اجرا نشده است اذعان کرد: به طور کل نقشه هادی را و طرح جامع را جابجا انجام داده اند حالا به چه دلیل نمیدانم. اگر طبق نقشه هادی پیش میرفتند میبایست 206 متر از زمین و با رضایت من تصرف میشد.

عرب متراژ کنونی تصرف شده را 450متر دانست و خاطر نشان کرد: الان 450 متر از زمین من رفته و آن زمینی که مانده به درد من نمیخورد.

وی اظهار کرد: شهرداری در مکاتبات خود با اداره بازرسی استانداری اعلام کرده شورای شهر در جریان امر بوده است در حالیکه من نامه شورای شهر را هم دارم که با ارسال دو نامه عنوان شده که طرح را متوقف کنید تا رضایت مالک را جلب کنیم و خیابان را از جای اصلی خودش ببرید.

انتهای پیام/م

کد خبر 118831

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =