فرماندار شهرستان پیشوا خاطر نشان کرد: بارگاه معنوی این امامزاده دارای اهمیت خاصی برای مردم این شهرستان است و برگزاری مطلوب کنگره کشوری امام زاده جعفر (علیه السلام) برای ما دارای اهمیت است.

به گزارش سرویس سیاسی آفتاب ری، به نقل از ندای پیشوا؛ جلسه ستاد برگزاری اولین کنگره کشوری بزرگداشت حضرت جعفر بن موسی الکاظم(ع) شهرستان پیشوا با حضور عباس ملکوتی خواه  فرماندار پیشوا و دیگر اعضا در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار پیشوا در این جلسه در سخنانی بر تلاش برای ارتقای جایگاه این امامزاده واجب التعظیم و تکریم ایشان، تأکید کرد و به اعضا توصیه  نمود با جدیت وارد کار شوید تا بتوانیم کنگره ای در خور شان ای امامزاده برگزار کنیم.

ملکوتی خواه  با بیان این که فعالیت های انجام شده در حد مطلوب نیست خاطر نشان کرد: دبیر خانه کنگره با جدیت بیشتر و هماهنگی با کمیته ها وظایف خود را به نحو شایسته  انجام دهند تا هیچ گونه کاستی در روند کار مشاهده نشود.

فرماندار پیشوا خاطر نشان کرد: بارگاه معنوی این امامزاده دارای اهمیت خاصی برای مردم این شهرستان است و برگزاری مطلوب این کنگره برای ما دارای اهمیت است و بایدهمه ظرفیت های شهرستان در برگزاری کنگره کشوری امام زاده جعفر (ع) سهیم باشند.

در ادامه این جلسه هر یک از حاضرین نظرات خود را مطرح و با تقسیم کار مشخص، در خصوص موضوعات مختلف تصمیم گیری شد.

گفتنی است؛ بر اساس تصمیمات این جلسه، مقرر شد:

۱-مقرر گردید کلیه دستگاه های شهرستان با هماهنگی ستاد برگزاری و طبق و ظایف تعریف شده همکاری لازم را داشته باشند.

۲ – مقرر گردید  کمیته فرهنگی ظرف ۴۸ ساعت آینده با برگزاری جلسه و تقسیم وظایف  و با توجه به وقت باقیمانده اقدامات لازم را انجام دهد.

۳-مقرر گردید کمیته ارزیابی با حضور نماینده فرمانداری ، آستانه و شورای اسلامی شهر شکل گیرد.

۴-مقرر شد  کنفرانس خبری در کوتاهترین زمان برگزار شود.

انتهای پیام/م

کد خبر 118803

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =