رئیس اداره گاز شهر بومهن از اخذ استعلام برای واگذاری انشعاب گاز به شهروندان از شهرداری و بخشداری سخن گفت.

به گزارش سرویس اقتصادی آفتاب ری، غلامرضا شکوهی در گفتگو با خبرنگار پردیس خبر با اشاره به تعداد بالای تاخلفات ساختمانی اذعان کرد: قرار بر این است برای کسانی که تخلف ساختمانی دارند ما پس از اخذ استعلام از شهرداری نسبت به واگذاری علمک اقدام بکنیم.

رئیس اداره گاز شهر بومهن توضیح داد: استعلام از شهرداری به این معناست که متقاضیان به شهرداری مراجعه داشته باشند و مجوزی دال بر نصب انشعاب به ما بدهند.

وی افزود: در آن مجوز نصب انشعاب قید کرده ایم که نصب انشعاب به منزله فروش اشتراک است یعنی وقتی علمکی را ما نصب کردیم برای منزل میتوانیم گاز را نصب بکنیم.

شکوهی فروش گاز به واحدهای دارای استعلام را از خواص این امر برشمرده و ادامه داد: یکی از خاصیتهای این کا ر این است که ما میتوانیم گاز را به آن واحدها بفروشیم ومتقاضی دیگر نمیتواند از آن علمکی که نصب شده بصورت غیر مجاز استفاده بکند.

رئیس اداره گاز شهر بومهن روند نصب علمک در گذشته را این چنین شرح داد: قبلاً انشعاباتی که نصب میکردند بدون توجه به پروانه و یا مجوز برای همه املاک میزدند و میرفتند.

وی توضیح داد: ما بخاطر اینکه از سرقت غیر مجاز گاز جلوگیری بشود و آمار برداشت غیر مجاز هم کم بشود از طریق استعلام از شهرداری و بخشداری اقدام به نصب انشعابات میکنیم.

شکوهی تصریح کرد: در درخواست نصب انشعابات قید کردیم که نصب انشعاب به منزله فروش اشتراک هم هست دیگر این مجوزی برای ما میشود که گاز آنها را بصورت قانونی نصب بکنیم و هیچ گونه تخلفی نداشته باشیم.

انتهای پیام/م

کد خبر 118782

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =