تعدادی از متقاضیان مسکن مهر از دریافت مبلغی بیش از 2 میلیون تومان بابت کمک هزینه پیمانکاران مسکن مهر سخن گفتند.

به گزارش سرویس اقتصادی آفتاب ری، صدفی متقاضی دریافت مسکن مهر شهر جدید پردیس در این خصوص به خبرنگار پردیس خبر گفت: ما حدود 4 سال پیش ثبت نام کردیم و طبق قرار داد میبایست مبلغ 28 میلیون تومان پرداخت میکردیم.

وی با اشاره به پرداخت مبلغ فوق و دریافت قرار داد محضری ادامه داد: ما انتخاب واحد کردیم و طق قرار داد مقرر شد که خانه ما را تا شهریور ماه سال 91 تحویل دهند.

صدفی از درج بندی در این قرار داد مبنی بر پرداخت ماهیانه نیم درصد غرامت بازای عدم تحویل ملک در تاریخ مقرر سخن به میان آورده و توضیح داد: نه تنها غرامتی به ما پرداخت نشد بلکه یک سال و نیم پیش به بهانه تورم و برخی دیگر از مسائل مبلغ 3.5 میلیون تومان دیگر از ما گرفتند.

وی تاریخ مقرر برای تحویل ملک را شهریور ماه 92 اعلام کرده و افزود: این امر نیز تا کنون محقق نشده و حالا عنوان کرده اند باید مبلغ دو میلیون و چهارصد هزار تومان دیگر بپردازید.

صدفی توضیح داد: به ما گفته اند باید دفترچه اقساط خود را تحویل گرفته و نسبت به واریز آن اقدام کنید، ما نیز تا سه ماه دیگر ملک را به شما تحویل میدهیم.

وی که میگفت هیچ تضمینی بابت تحویل ملک در سه ماه آینده نیز وجود ندارد تصریح کرد: میگفتند اگر دفترچه قسط نگیرید احتمال دارد تا دوماه دیگر مجبور به پرداخت افزایش قیمت مجدد بشوید.

صدفی علت اخذ مبالغ اضافخ بر قرارداد را این چنین بیان کرد: مبلغ اول را بابت فضا سازی گرفته اند و میگویند این مبلغ جدید بابت انشعابات است و دولت که عوض شده پیمانکاران گفته اند برای ما صرفه ندارد و این مبلغ کمک به پیمانکاران است.

وی تاکید کرد: در قرار داد قید شده که می بایست برای ما پکیج هم نصب بکنند اما حالا می گویند این کار را هم نمی کنیم.

دیگر متقاضی مسکن مهر نیز تاریخ تحویل موقت واحد ها را اسفند ماه 91 اعلام کرده و افزود: مرداد ماه سال گذشته که تسویه حساب کامل کردیم قرار شد تا یک ماه بعد واحد ها را تحویل بگیریم که بجای تحویل واحد با پرداخت مبلغ 3.5 میلیون تومان دیگر مواجه شدیم و حالا گفته اند دو میلیون و صد هزار تومان دیگر بپردازیم.

عباس روند تحویل دفترچه قسط را همانند صدفی بیان کرده و در مورد پکیج هم گفت: در قرارداد با مهر ذکر شده که مسئولیت خرید و نصب پکیج و هزینه نقاشی، سرامیک و موکت کف، رادیاتور، شیر آلات بهداشتی و آشپزخانه به عهده پیش فروشنده میباشد و حالا میگویند ما پکیج نمیدهیم و مسئولیت خریدش با ما ست پولش را شما باید بدهید.

وی مبلغ دقیق افزایش قیمت را به ازای هر متر مربع حدود 22000 تومان عنوان کرد.

انتهای پیام/م

کد خبر 118779

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =