کد خبر 117096
۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۴

عسگری پیش‌بین صحبت‌های حمید استیلی در خصوص جعل امضا را مغرضانه خواند

به گزارش آفتاب ری به نقل از مهر، عسگری پیش‌بین در خصوص ادعاهای حمید استیلی که گفته بود در ارتباط با بیمه پیشکسوتان نزد نمایندگی بیمه علی دایی بخاطر 90 میلیون تومان امضای او را جعل کردند، گفت: اینکه آیا جعل صورت گرفته یا خیر، من اطلاعی ندارم و شرکت بیمه هم کارشناسان خط و امضا ندارد که امضای او را تایید کند.

وی تاکید کرد: شرکت پیشکسوتان پرسپولیس شرکتی وابسته به این باشگاه بوده که حمید استیلی مدیرعامل و سعید شیرینی رئیس هیات مدیره آن بودند و آقایان بهروز سلطانی، ضیاء عربشاهی و کاظم رحیمی(سیدعلی خانی) عضو هیات مدیره بودند. این شرکت، به نمایندگی بیمه البرز که متعلق به علی دایی است قراردادی به طور اقساط منعقد نموده و پیشکسوتان پرسپولیس را بیمه کرده است، اما تاکنون و با وجود اینکه قرارداد ظرف سه روز آینده خاتمه می یابد هیچ پرداختی نداشته است و علی دایی نفعی از این قرارداد نبرده و به درخواست سعید شیرینی در حالی که پولی برای بیمه کردن پیشکسوتان نداشته است علی دایی قبول کرد بدون دریافت حتی یک ریال و به صورت تمام اقساط قرارداد این بیمه را منعقد نماید.

پیش‌بین تصریح کرد: برحسب عدم پرداخت اقساط این قرارداد بابت هزینه درمانی عمل باز وحید قلیچ، شرکت بیمه مذکور مخارج را پرداخت نموده است.

وکیل علی دایی ادامه داد: اینکه جعل صورت گرفته یا نه، به ما ارتباط ندارد چون مُهر شرکت پیشکسوتان و امضای منتسب به آقای استیلی در زیر قرارداد آمده است و حتی در ضمائمی که فهرست پیشکسوتان را ارسال کرده است، مهر باشگاه پرسپولیس هم وجود دارد، اما فارغ از این ادعاها چند سوال وجود دارد؛ چرا وقتی وحید قلیچ از دوستان بابت اینکه او را بیمه کرده و هزینه بیمه را متقبل شده، تشکر کرده و خبر آن را در سایت باشگاه منعکس نموده از خود نپرسیده کدام بیمه؟

وی ادامه داد: یا خود آقای استیلی بارها و بارها درباره خدمت رویانیان و بیمه کردن پیشکسوتان مصاحبه کرده، می‌شود پرسید اگر این بیمه‌نامه جعلی است و او از آن خبر ندارد، پس منظورش کدام بیمه بوده است؟ آن روزهایی که از منابع بیمه استفاده می کردند، امضاء جعلی نبوده است، اما حالا پس از یکسال یادشان افتاده جعلی است؟ در آن شرکت غیر از استیلی و نفرات نام برده شده در هیات مدیره که برای همه آنان احترام خاصی قائلم، بودند و طرح این‌گونه ادعاها نوعی بی‌احترامی به آنها است و اصلا چرا حمید استیلی پیگیری قضایی نمی کند تا ماجرا شفاف‌سازی شود؟

عسگری پیش‌بین در خاتمه تاکید کرد: امیدوارم این موضوع هم همانند بحث پیراهن دیدار مقابل آمریکا رسیدگی و شفاف‌سازی شود تا هیچ چیز بر کسی پوشیده نماند.

کد خبر 117096

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =