به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آفتاب ري ، فتح‌الله فرجی لحظاتی پیش که در جمع مسئولان کمیته‌های 18گانه ستاد سخن می‌گفت، افزود: همه عزیزان در اداره‌های روابط ‌عمومی فعال دارند، بنابراین باید هماهنگی لازم بین روابط عمومی‌های اداره مربوطه و کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ایجاد کنند تا کوچک‌ترین برنامه‌ای از دید رسانه‌ای این کمیته پوشیده نماند و 20 دقیقه پس از این‌که برنامه تبلیغی و فرهنگی در دهه‌فجر اجرا شود این کمیته آن را منتشر می‌کند.

فرمانده بسیج اصناف ورامین تصریح کرد: در شهرستان ورامین بیش از 12 خبرگزاری و پایگاه اطلاع‌رسانی فعال حضور دارند و 15 نشریه مکتوب نیز به چاپ می‌رسد، واحد مرکزی خبر نیز در شهرستان دفتر نمایندگی دارد و در مجموع این شهرستان از نظر فعالیت‌های رسانه‌ای در کشور کم نظیر است و نقطه قوت دیگر ما اعتقادی بودن دوستان رسانه‌ای است، یعنی رسانه‌های ورامین انتشار اخبار انقلابی و ارزشی را بر خود فرض می‌دانند و به همین دلیل کمیته اطلاع‌رسانی و ارتباطات ستاد دهه‌فجر دو سال متوالی رتبه برتر را کسب کرده، در واقع اطلاع رسانی دهه‌فجر مرهون خدمات اصحاب رسانه است.

فرجی در ادامه به تزیینات شهری دهه‌فجر نیز اشاره کرد و گفت: شهرداری ورامین با تمام قوا و قدرت در بحث تزیینات شهری ورود پیدا کرده است و ما معتقد هستیم 22 بهمن حاصل حرکت 15 خرداد است، به همین دلیل باید چهره شهر 15 خرداد نشان دهنده اوج سرور و شادمانی مردمی باشد که برای پیروزی انقلاب اسلامی خون خود را فدا کرده‌اند.

وی تصریح کرد: به همین دلیل ستاد دهه‌فجر شهرداری ورامین طبق سال‌های گذشته تشکیل شده و تمام پایه‌های بنر در دهه مبارک فجر اختصاص به این ایام دارد بنابراین اداره‌ها، اصناف، حوزه‌های بسیج و تمام اقشاری که بنری در این زمینه طراحی و چاپ کرده‌اند بنر خود را به این ستاد تحویل دهند تا در اسرع وقت نصب شود.

مدیر روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر ورامین گفت: شهرداری و شورای شهر وظیفه خود می‌داند در خط مقدم اجرای مراسم انقلابی و ملی حضور داشته باشد.

گفتنی است، ستاد دهه‌فجر انقلاب اسلامی شهرستان ورامین دارای 18 کمیته تخصصی است که از مدت‌ها قبل برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر مراسم ایام‌الله دهه‌فجر برنامه‌ریزی می‌کنند.

کد خبر 10672

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =