کد خبر 10668
۲۵ دی ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۷

 به گزارش خبرنگار پايگاه خبري آفتاب ري ، همزمان با فصل سرما به علت نشت و ترکیدگی لوله آب شرب شهری، خانه مسکونی سه واحدی در شهرستان ورامین در آستانه تخریب قرار گرفت.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ورامین امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران در این ارتباط اظهار داشت: صبح روز گذشته، به علت ترکیدگی و نشت لوله آب شرب شهری، خانه‌ای سه واحده در منطقه خیرآباد شهر ورامین در آستانه تخریب قرار گرفت.

محمد خانی افزود: ساعت 17:10 صبح، پس از تماس با مرکز سامانه 125، نیروهای عملیاتی ایستگاه شماره دو سازمان به محل حادثه اعزام پس از تخلیه ساکنین، با سازمان‌ها و اداره‌های آب، برق و گاز در جهت قطع انشعابات ساختمان حادثه دیده هماهنگی لازم انجام شد.

وی تصریح کرد: در جهت جلوگیری از حوادث ناگوار بعدی، محدوده محل حادثه و رفت و آمد عابرین با نصب نوار حفاظتی مسدود و به مالک ساختمان در جهت استحکام بخشی ساختمان حادثه دیده تذکرات و اخطارهای لازم اعلام شد.

خانی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه در این حادثه شاهد تلفات انسانی و جانی نبودیم، اما در جهت پیش‌بینی و جلوگیری از حوادث، به شهروندان توصیه می‌شود استشمام بوی گاز و مشاهده هرگونه فرونشست ساختمان و ترک خوردگی دیوارها را جدی گرفته و در جهت رفع خطر و جلوگیری از اتفاقات ناگوار بعدی، اقدام کنند.

کد خبر 10668

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =