کد خبر 100259
۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۶

جبهه مقاومت بار دیگر هیمنه رژیم غاصب صهیونیستی را در هم شکست و پیروزی حق علیه باطل را به رخ جهانیان کشید. مردم شهرری این پیروزی غرورآفرین را جشن گرفتند.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از ره به ری؛ غزه پس از حدود دو ماه ایستادگی در برابر ارتش تا دندان مسلح رژیم صهیونیستی نه تنها کم نیاورد که صهیونیست‌ها را به زانو در آورده و اکنون رزمندگان آن فکر فتح بیت‌المقدس را در ذهن خود می‌پرورانند. شاید یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که در سال‌های اخیر موجبات شادی مردم شهرری و زائران حرم سید الکریم را فراهم کرده است، همین پیروزی مردم غزه باشد. پیروزی که برای زائران حرم حضرت عبدالعظیم که از راه‌های دور آمده بودند و به تلویزیون دسترسی نداشتند و از فضای خبری دور بودند، کمی باور نکردنی بود. یکی می‌گفت که مگر می‌شود جنگ تمام شود؟ آن اسرائیلی که من دیدم و آن جنایت‌هایی که رسانه‌ها پخش کردند، نشان از یک نسل کشی بی پایان داشت. یکی از جوان‌ها که در حال پخش شیرینی بود گفت: نه حاج آقا، خدای خرمشهر مقاومت فلسطین را پیروز قرار داده و انشاءالله فتح بیت‌المقدس را هم به مسلمین هدیه خواهد داد. پیرزنی می‌گفت: پسرم، ان شاءالله شالله روزی خبر نابودی اسرائیلی را به جعبه‌های پر از شیرینی بیاوری، جملات او که با خنده فرزندانش همراه بود این جمله را به یادم آورد که وعده الهی حق است و ما پرچم اسلام را در انتهای افق خواهیم کوبید.

Jashn (1)

Jashn (2)

Jashn (3)

Jashn (4)

Jashn (5)

Jashn (6)

Jashn (7)

Jashn (8)

Jashn (9)

Jashn (10)

Jashn (11)

Jashn (12)

Jashn (13)

Jashn (14)

Jashn (15)

Jashn (16)

Jashn (17)

Jashn (18)

 پیروزی مردم غزه خبر غیر منتظره ای بود که باورش برای بعضی مردم سخت بود.

شنیدن این خبر پس از مصاحبه ی رسمی سران مقاومت فلسطین ، موج شادی را در میان مسلمین جهان و همچنین مردم شریف ایران به هماره داشته است. در ادامه تصاویر نصب پوستر های پیروزی مردم شریف غزه بر سربازان رژیم صهیونیستی را مشاهده می کنید:

Pusterr (2)

Pusterr (3)

Pusterr (4)

Pusterr (5)

Pusterr (7)

Pusterr (8)

Pusterr (1)

Puster (2)

Puster (1)

Puster (3)

Puster (4)

انتهای پیام/م

کد خبر 100259

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =