کد خبر 100166
۵ شهریور ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸

در آیینی با حضور فرماندار، فرمانده سپاه، رییس دادگستری و مسؤولان محلی شهرستان فیروزکوه از کارمندان و کارکنان نمونه شهرستان فیروزکوه تجلیل شد.

به گزارش سرویس اجتماعی آفتاب ری، به نقل از دیمه نیوز؛‌ در مراسمی که به همین مناسبت در سالن آمفی تئاتر “شهید آوینی” دانشگاه آزاد اسلامی واحد فیروزکوه برگزار شد، با حضور مسؤولان محلی شهرستان از کارمندان و کارکنان نمونه شهرستان فیروزکوه با اهدای لوح تقدیر، تجلیل شد. “ابوالقاسم مهری” فرماندار شهرستان فیروزکوه در این مراسم اظهارکرد: امروز حرکت مسؤولان با شعار خدمت بی منت و برای رضای خدا و ادامه همان تفکر دوران دفاع مقدس است. وی افزود: امروز پیوند دولت و ملت موجب پایداری نظام اسلامی است و همگان در این راستا مسؤولیت سنگینی به دوش داریم. مهری گفت: خدمت بدون منت، با اخلاص و سادگی و به دور از هر گونه غرور، باید الگو و اسوه حسنه همه مدیران و مسؤولان در نظام مقدس اسلامی باشد. وی خاطرنشان کرد: انجام کار در سایه توکل بر خدا و قربت الی الله و حمایت سایر قوا، موجب دلگرمی دولتمردان در انجام وظایف و امورات محوله است. فرماندار شهرستان فیروزکوه تصریح کرد: هدف دولت استمرار تحکیم روابط با سایر قوا در مسیر خدمت رسانی و ارتباط صمیمی، خالص و صادقانه با مردم است. گزارش دیمه نیوزحاکی است؛ این مراسم با تجلیل از کارمندان و کارکنان نمونه ادارات تابعه شهرستان ادامه یافت و در خاتمه حضار با حضور بر سر مزار شهدای گمنام دانشگاه، با آرمان های بلند شهدا و امام شهدا تجدید میثاق کردند.

TajlilKarmand (1) TajlilKarmand (2) TajlilKarmand (3) TajlilKarmand (4) TajlilKarmand (5) TajlilKarmand (6) TajlilKarmand (7)

انتهای پیام/م

کد خبر 100166

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

تبلیغات

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =