رئیس شبکه بهداشت و درمان دماوند اعلام کرد:

۲۰۴ فوتی کرونا در دماوند

  • کد خبر : 622667
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
۲۰۴ فوتی کرونا در دماوند
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند گفت: آمار ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان دماوند از ابتدای شیوع آن تا ساعت ۸ صبح 17 آبان ماه ۹۹، تعداد موارد شناسایی مشکوک مبتلا به کرونا در شهرستان دماوند چهار هزار و ۸۶۷ نفر بوده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، محمدخیرخواه، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند، در خصوص آمار بیماران کرونایی در دماوند گفت: آمار ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان دماوند از ابتدای شیوع آن تا ساعت ۸ صبح ۱۷ آبان ماه ۹۹، تعداد موارد شناسایی مشکوک مبتلا به کرونا در شهرستان دماوند چهار هزار و ۸۶۷ نفر بوده است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تعداد موارد محتمل به ابتلا به کرونا در شهرستان دماوند ۳۱۴۶ نفر بوده است.

خیرخواه اشاره داشت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در شهرستان دماوند تاکنون، ۸۲۶ نفر جهت انجام درمان در بیمارستان دماوند بستری و ۲۲۸۸ نفر به صورت سرپایی مداوا شدند و درمان خود را در منزل گذرانده‌اند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند با تاکید بر این که تاکنون ۲۵۲۷ نفر در شهرستان دماوند بهبود یافته‌اند، اذعان داشت: در حال حاضر، ۴۴ نفر بیمار در بخش کووید بیمارستان سوم شعبان دماوند بستری و ۴۱۵ نفر تحت درمان هستند؛ متأسفانه تاکنون ۲۰۴ نفر بر اثر ویروس کرونا فوت کرده‌اند که ۱۲۱ نفر مثبت قطعی هستند و ۳۲ نفر نیز در خارج از شهرستان و در مراکز درمانی تهران جان خود را از دست دادند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=622667

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.