۲ نفر از نامزد‌های تصاحب صندلی فدراسیون تنیس با یکدیگر به بحث و جدل پرداخته اند

  • کد خبر : 589920
  • 30 می 2020 - 19:04
۲ نفر از نامزد‌های تصاحب صندلی فدراسیون تنیس با یکدیگر به بحث و جدل پرداخته اند

انتخابات فدراسیون تنیس فردا (یکشنبه) با حضور ۷ کاندیدا در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد. شنیده شده اطرافیان ۲ نفر از این نامزد‌های جنجالی با یکدیگر به بحث و جدل اساسی پرداخته اند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، به نقل از جوان ، انتخابات فدراسیون تنیس فردا (یکشنبه) با حضور ۷ کاندیدا در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد. شنیده شده اطرافیان ۲ نفر از این نامزد‌های جنجالی با یکدیگر به بحث و جدل اساسی پرداخته اند.

با این حال طبق شنیده‌ها یکی از اعضا به همراه اطرافیانش به تغییر نام یکی از نمایندگان باشگاه‌های تنیس معترض بوده و صدای خود را به گوش مسئولان برگزاری انتخابات و وزارت ورزش و جوانان رسانده است و ادعا کرده که این تغییر نماینده به نفع رقیب او است.

ادعای این نامزد موجب شده است تا نامزد‌های دیگر هم به جان هم دیگر بیافتند و در فاصله یک روز مانده به انتخابات از هیچ فرصتی برای کوبیدن رقیبشان بدون انجام مناظره دریغ نکنند!

بحث و جدل میان نامزد‌ها به قدری بالا گرفت که فدراسیون تنیس هم طی بیانیه‌ای از آن‌ها درخواست کرد به یکدیگر احترام بگذارند و خونسردی خود را برای برگزاری انتخاباتی سالم حفظ کنند!

با این حال در میان این ۷ کاندیدا شانس ۳ نامزد نسبت به بقیه بیشتر است و احتمال می‌رود رقابت بین ۳ نفر جدی‌تر از بقیه باشد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=589920

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.