رئیس کمیته امداد فیروزکوه خبر داد

۱۶۸ میلیون تومان کمک هزینه تعمیرات ۴۸ مسکن مددجویی در فیروزکوه

  • کد خبر : 626830
  • ۱۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
۱۶۸ میلیون تومان کمک هزینه تعمیرات ۴۸ مسکن مددجویی در فیروزکوه
رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه از اهداء دو قطعه زمین برای ساخت مسکن خانواده های تحت حمایت فاقد مسکن خبر داد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، عباس دهباشی رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه، در خصوص خدمات کمیته امداد امام خمینی (ره) تصریح کرد: توانمندسازی مددجویان تحت حمایت از راهبردهای اصلی، این نهاد است؛ خدمات کمیته امداد در بخش های تامین مسکن، اشتغال و خودکفایی، کمک معیشت، کمک هزینه ازدواج، وام ضروری، آموزش و حمایت تحصیلی، بهداشت و درمان، امور حقوقی و قضایی، خدمات مشاوره ای و خدمات نظام وظیفه و غیره در جهت توانمندی خانوارهای تحت حمایت ارائه می شود.

وی به اهداء دو قطعه زمین برای ساخت مسکن خانواده های تحت حمایت فاقد مسکن اشاره کرد و افزود: این اقدام توسط شهرداری و شورای شهر اسلامی شهرستان فیروزکوه انجام شده است؛ هر کدام از این زمین ها به مساحت ۲۰۰ مترمربع و در مجموع به  ارزش ۷۸۰ میلیون تومان برآورد شده است.

رئیس کمیته امداد شهرستان فیروزکوه در ادامه به ارائه خدمات عمرانی این نهاد اشاره کرد و اذعان داشت: ۱۶۸ میلیون تومان کمک هزینه تعمیرات کلی و جزئی ۴۸ مسکن مددجویی در هشت ماهه امسال پرداخت شده است.

دهباشی در پایان تاکید کرد: دو خانواده تحت حمایت از خدمات خرید مسکن این نهاد در همین مدت زمان بهره مند و خانه دار شده اند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=626830

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.