یک منزل مسکونی در شهر گلستان در آتش سوخت

  • کد خبر : 574325
  • ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
یک منزل مسکونی در شهر گلستان در آتش سوخت

اولین حادثه آتش‌سوزی در سال جدید در شهرگلستان رخ داد و یک منزل مسکونی در آتش سوخت.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، عصر امروز در نخستین حادثه آتش سوزی سال جدید شهرستان بهارستان، یک منزل مسکونی در شهرگلستان به دلیل بی‌احتیاطی اهالی خانه در آتش سوخت و به خاکستر تبدیل شد.

گفتنی است که در حالی این اولین زنگ ایستگاه و حادثه اعلام شده به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی شهرداری شهرگلستان در سال ۱۳۹۹ بود که گفته می شود آتش نیمی از لوازم این منزل مسکونی را بلعید و خسارات مالی زیادی ایجاد کرد.

بنابراین گزارش، این حادثه در خیابان ۲۴ متری نسترن بین کوچه نسترن ۱۳ و ۱۵ رخ داد که نیروهای آتش‌نشانی پس از مهار این آتش مهیب بدوت تلفات انسانی به ایستگاه برمی‌گردند.

این حادثه درحالی رخ داد که در طول سال ۹۸ بارها به دلیل بی‌احتیاطی شهروندان شاهد بروز حوادثی نظیر آتش‌سوزی و گازگرفتگی بودیم و بارها نسبت به رعایت نکات ایمنی تاکید گردید اما گویا برخی از شهروندان همچنان نسبت به این موضوع بی‌توجه می باشند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون تردید جلوگیری از بروز حوادث بیشتر در سال جدید نیازمند آگاه سازی مردم و آموزش نکات ایمنی به روش‌های مختلف می باشد که مطمئناً این موضوع نیازمند توجه ویژه مسئولین مربوطه می باشد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=574325

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.