یحیی گل محمدی ایراد تیم پرسپولیس را پیدا کرد

  • کد خبر : 622833
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
یحیی گل محمدی ایراد تیم پرسپولیس را پیدا کرد
آنالیزفنی عملکرد بازیکنان پرسپولیس مقابل سایپا نارضایتی سرمربی سرخپوشان را نسبت به چند بازیکن این تیم به همراه داشته است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، کادر فنی پرسپولیس پس از تساوی بدون گل این تیم مقابل سایپا در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر به آنالیز عملکرد بازیکنان این تیم پرداختند تا نقاط ضعف و قوت این تیم را شناسایی کنند. یحیی گل محمدی ایراد تیم پرسپولیس را پیدا کرد.

دوندگی پایین دو عنصر هجومی پرسپولیس نسبت به سایر اعضای این تیم با نارضایتی یحیی گل محمدی همراه بوده است تا این مربی تصمیم به صحبت با آنها در دور جدید تمرینات سرخپوشان بگیرد.

میانگین دوندگی مجموعه بازیکنان پرسپولیس در بازی با سایپا بیش از ۱۲ کیلومتر بوده است اما این تیم در زدن ضربات نهایی خود موفق نبوده تا مدافع عنوان قهرمانی به یک امتیاز این دیدار بسنده کند.

دو بازیکن کم تحرک پرسپولیس کمتر از هشت کیلومتر دوندگی در بازی با سایپا داشته‌اند که به هیچ وجه نظر کادر فنی پرسپولیس را برآورده نکرده‌اند.

وحید امیری ستاره بی‌حاشیه پرسپولیس ، در این فصل نیز مهاجم پرسپولیس به حساب می‌آید و باید در پازل تاکتیکی تیم تحت هدایت یحیی گل‌محمدی به افزایش آمار گلزنی تیم کمک کند. او مقابل سایپا، دو پاس گل برای مهدی عبدی و میلاد سرلک ارسال کرد که هیچ‌کدام تبدیل به گل نشد اما با این حال، نمره آنالیزی خوبی از کادرفنی گرفت.

منبع: مهر

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=622833

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.