گربه سیاه استقلال و پرسپولیس در آستانه فروپاشی

  • کد خبر : 504416
  • ۲۷ تیر ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۷
گربه سیاه استقلال و پرسپولیس در آستانه فروپاشی

طی چند ساله گذشته بسیاری از تیمهای پر طرفدار و ریشه دار فوتبال ایران درگیر مشکلات مختلف شدند و درنهایت فروپاشیدند و حالا نوبت به ملوان انزلی رسید.

ملوان

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، طی چند ساله گذشته بسیاری از تیمهای پر طرفدار و ریشه دار فوتبال ایران درگیر مشکلات مختلف شدند و درنهایت فروپاشیدند. همین دو فصل پیش بود که تیم ریشه دار راه آهن که یکی از قدیمی‌ترین تیمهای تهرانی بود خاکستر شد و بعد از آن نیز نوبت به پاسرسید که به دسته سوم برود. در این میان چند تیم مطرح دیگر مثل صبا و برق نیز حضور دارند اما حالا خبر رسیده که ملوان انزلی نیز حال و روز خوبی ندارد.

میان تمام تیم های بلاتکلیف و پرمشکل فوتبال ایران، ملوان انزلی که ریشه و تاریخ‌اش زبان زده خاص و عام است ز همه بلاتکلیف‌تر است. قوی سپید بعد از جدایی از بدنه نیروی دریایی دیگر آن ملوان سابق نشد و به یمن حضور مسولان شهری، ورزشی، غیر ورزشی و سیاسی، بدترین دوران تاریخی خود را سپری می کند.

چند هفته پبش از شروع مسابقات لیگ یک قوهای انزلی نه مالک دارد، نه هیات و نه مدیرعامل و نه بدتر از همه سرمربی و این موضوع در شرایطی است که در سالهای گذشته و در بدترین حالت ممکن این تیم حداقل به همت پیشکسوتانش تمرینات را شروع می‌کرد.

قهرمان ۲ دوره جام حذفی فوتبال ایران حالا انگار بی صاحب شده و هیچ کس نفسهای به شماره افتاده قوی سپید را نمی‌شمارد. این تیم یکی از بازیکن سازترین تیمهای ایرانی به حساب می‌آید که تا همین الان نیز یادگارانی چون سیدجلال را به جای گذاشته است.

ملوانی ها فصل گذشته نیز با حضور دلسوزانه محمد احمدزاده، پژمان نوری و مازیار زارع، از ورطه سقوط نجات پیدا کردند اما در این یک هفته گذشته فقط با تیمی به صورت نصف و نیمه و بدون حضور سرمربی، تمرین کرده اند!

حالا بخش مهمی از بازیکنان تیم رفته اند، بازیکن سرشناسی هم به جمع ملوانی ها اضافه نشده که این ناراحت کننده و سخت است. یقیناً دور از ذهن نیست که بگوییم ملوان که بخشی از شناسه و تاریخ فوتبال کشور است، در آستانه فروپاشی قرار گرفته.

حالا در سکوت مسئولان و  فدراسیون فوتبال ملوان در سراشیبی نابودی قرار گرفته است که با این وضعیت دیر یا زود به سرنوشت پاس تهران و راه آهن دچار می شوند. تیمی که روزی سیروس قایقران‌ها، غفور جهانی‌ها و بهمن صالحی نیاها را به فوتبال ایران هدیه داد و اکنون نیز در بدترین شرایط شهریار مقانلو را به تیم ملی فرستاده است، اکنون نیاز به کمک دارد و گرنه باید تا چند وقت دیگر فقط افسوس بخوریم که چرا این تیمها از بین رفتند، تیمی که در تهران نیز گربه سیاه سرخابی‌ها بود اما اکنون بی‌جان مانده است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=504416

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.