گران‌فروشی ۸ هزار تومانی شانه تخم‌مرغ در بازار

  • کد خبر : 620869
  • ۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
گران‌فروشی ۸ هزار تومانی شانه تخم‌مرغ در بازار

درحالی قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ به حدود ۲۷ هزار تومان افزایش یافته، اما این نرخ در خرده فرشی‌های سطح شهر رعایت نمی‌شود و تا ۳۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، درحالی قیمت مصوب هر شانه تخم مرغ به حدود ۲۷ هزار تومان افزایش یافته، اما این نرخ در خرده فرشی‌های سطح شهر رعایت نمی‌شود و تا ۳۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.

قیمت مصوب تخم مرغ با وجود اینکه گران شده است، اما کماکان در خرده فروشی‌های سطح شهر رعایت نمی‌شود به طوری که قیمت مصوب هر شانه ۳۰ عددی از این محصول از کمتر از ۲۰ هزار تومان به حدود ۲۷ هزار تومان افزایش یافته است، اما با این وجود این نرخ نیز در بازار رعایت نمی‌شود.

قیمت مصوب هرکیلوگرم تخم مرغ در سامانه اطلاع رسانی کالا و خدمات نیز ۱۴۵۰۰ تومان اعلام شده است و هر کیلوگرم از این محصول در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران ۱۴۲۰۰ تومان به فروش می‌رسد.

قیمت فروش هر شانه ۳۰ عددی تخم مرغ در میادین میوه و تره بار شهرداری حدود ۲۷ هزار تومان است که حدود یک کیلو و ۸۰۰ گرم وزن دارد؛ بنابراین گزارش هر شانه تخم مرغ ساده ۳۰ عددی در خرده فروشی‌های سطح شهر با قیمت‌های متفاوت و از ۳۰ هزار تومان تا ۳۵ هزار تومان به فروش می‌رسد.

منبع: کارگر آنلاین

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=620869

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.