گرانترین عروسی دنیا با ۲۵۰٫۰۰۰ میهمان

  • کد خبر : 539963
  • ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
گرانترین عروسی دنیا با ۲۵۰٫۰۰۰ میهمان

مجلل ترین و گرانترین عروسی های دنیا معمولا برای اشراف زاده ها و خانواده های سلطنتی می باشد.با مراسمات این زوج ها و هزینه های بسیار بالای آنها آشنا شوید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، . در این قسمت از بخش گوناگون از همه جای دنیا در تهران نیوز  قصد داریم که به ۱۰ مورد از گرانترین عروسی دنیا خانواده های اشرافی اشاره کنیم .

گرانترین عروسی دنیا

۱۰٫ پرنسس ویکتوریا و دانیال وستلینگ

پرنسس ویکتوریا دختر شاه کارل گوستاف است . او با فردی به نام دانیال وستلینگ ازدواج کرد اما پدرش از این ازدواج راضی نبود ، او از فرمان پدرش اطاعت نکرد و به شدن این ازدواج اصرار داشت . مراسم عروسی آن ها در ژوئن سال ۲۰۱۰ برگزار شد و تقریبا دهمین مراسم عروسی از لحاظ گران بودن در دنیا است .

این مراسم در اروپا برگزار شد و نزدیک به ۲۵۰۰۰۰ نفر مهمان این مراسم بودند .

۹٫ شاهزاده آل مهتدی و سارا صالح

 

مراسم عروسی این خانواده اشرافی در سپتامبر سال ۲۰۰۴ برگزار شد . سارا صالح ۱۷ سال داشت و داماد نیز ۳۰ ساله بود و حدودا ۲۰۰۰ نفر به این مهمانی دعوت شده بودند که در نگاه اول از همه زیبایی های این مراسم بهت زده شده بودند .

۸٫ شاهزاده پاولوس یونانی و ماری

مراسم عروسی این زوج یکی دیگر از مراسم های گران قیمت در دنیا است که در سال ۱۹۹۵ برگزار شد. ۱۴۰۰ نفر به این مراسم دعوت شده بودند و ۳۰۰۰۰ گل صورتی برای تزئین محل برگزاری عروسی استفاده شده بود و حدودا ۳۰۰ کیک برای مهمانان در نظر گرفته شده بود .

گرانترین عروسی دنیا

۷٫ پرنسس حفیظ بولکیاح و حاجی محمد روضیانی

حاجی محمد روضیانی با حفیظ در سپتامبر سال ۲۰۱۲ ازدواج کرد که او پنجمین دختر سلطان یرونئی است . این مراسم بعد از برگزاری ، به دومین مراسم عروسی گران قیمت در دنیا معروف بود .

۶٫ شاهزاده فلیپ اسپانیایی و لتیلیز کیورتیز

مراسم عروسی این زوج، ۱۵۰۰ مهمان داشت و مراسم آن ها در ۲۲ سپتامبر سال ۲۰۰۴ برگزار شد. هزینه این عروسی نیز بسیار بالا بود و ۲۰۰۰۰ افسر پلیس نیز در این مراسم حضور داشتند زیرا خطر بمب و تروریست نیز وجود داشت .

۵٫ شاهزاده عبدل مالک و دایانگکو آداویاه از گرانترین عروسی دنیا

سلطان برونئی به عنوان یک فرد ثروتمند در جهان معروف است و مالک کوچک ترین پسر او می باشد. مراسم ازدواج او در ۵ آوریل سال ۲۰۱۵ برگزار شد که اولین مراسم عروسی گران در دنیا نبود. در آن زمان از لحاظ رتبه بندی در سومین رده مراسم عروسی گران قیمت در دنیا قرار داشت و این مراسم در قلعه ایمان برگزار شد که بزرگ ترین قلعه جهان است .

لباس عروس و داماد نیز از جواهر و الماس بود .

 گرانترین عروسی دنیا

گرانترین عروسی دنیا

۴٫ شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون از گرانترین عروسی دنیا

شاهزاده ویلیام پسر شاهزاده چارلز است و دومین فرزند او می باشد . این زوج در ۲۹ آوریل سال ۲۰۱۱ با یکدیگر ازدواج کردند و جذابیت این مراسم عروسی برای همه فراموش نشدنی بود و در یک روز تعطیل در لندن برگزار شد . لباس عروس نیز توسط بهترین طراح لباس در لندن دوخته شد .

۳٫ شاهزاده آلبرت و چارلین ویت استاک

چارلین یک شناگر اهل آفریقای جنوبی می باشد که دو مراسم عروسی گرفت . اولین مراسم عروسی او در مونت کارلو برگزار شد و بار دوم در موناکو بود. اولین مراسم در ژولای سال ۲۰۱۱ و بار دوم نیز به صورت مذهبی رخ داد که این زوج اکنون صاحب دو فرزند می باشند .

 گرانترین عروسی دنیا

گرانترین عروسی دنیا

۲٫ شاهزاده چارلز و دیانا اسپنسر از گرانترین عروسی دنیا

این زوج در ژولای سال ۱۹۸۱ ازدواج کردند و مراسم عروسی آن ها در بریتانیا برگزار شد . بیش از ۷۵۰ میلیون نفر در سراسر دنیا توانستند این مراسم عروسی را در رسانه ها مشاهده کنند که تشریفات این مراسم حدود ۱۴ هفته طول کشید و ۲۷ کیک در آن آماده شده بود.

۱٫ شیخ محمد بن رشید و شیخا هند بینت ماکتوم از گرانترین عروسی دنیا

این زوج در ماه می سال ۱۹۷۹ در دبی ازدواج کردند . مراسم عروسی آن ها مانند یک فستیوال بود که به مدت هفت روز طول کشید . یک استادیوم ۲۰۰۰۰ نفره برای این مراسم عروسی آماده شده بود و ۳۴ جت شخصی نیز برای این مراسم آورده شده بودند و مسئولان رسمی کشور نیز در آن حضور داشتند . داماد در این مراسم کل دهکده را به مدت یک ماه غذا داد .

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=539963

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.