کیف قاپ معروف شرق پایتخت دستگیر شد

  • کد خبر : 195740
  • ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۹:۴۴
کیف قاپ معروف شرق پایتخت دستگیر شد

رییس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه تهران ضمن اشاره به دستگیری کیف قاپ حرفه ای معروف محله حکیمیه با ۲۴ فقره سرقت گفت: این سرقت ها تنها طی یک ماه انجام شده است.

به گزارش تهران نیوز ، سرگردعلی دیانی،کلانتر محله حکیمیه گفت: با مراجعه شهروندان در مراحل مختلف به کلانتری مبنی بر کیف قاپی توسط یک موتورسوار تک سرنشین و ارائه مشخصات اولیه از سارق و موتورسیکلتش، موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۴۶ حکیمیه قرار گرفت.

وی ادامه داد: از آنجا که هیچ کدام از شهروندان موفق به شناسایی پلاک موتورسیکلت مورد نظر نشده بود، بررسی موضوع نیازمند اقدامات ویژه پلیسی بود که این اقدامات انجام و در نهایت مخفیگاه سارق در محدوده حکیمیه شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی تیمی از ماموران به محل اعزام و متهم را دستگیر کردند.

رییس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه داشت:در بازرسی از مخفیگاه متهم ۱۰ گوشی تلفن همراه متعلق به شاکیان پرونده که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد و متهم در بازجویی ها به ۲۴ فقره کیف قاپی تنها طی یک ماه در این محله اعتراف کرد.

به گفته سرگرد دیانی، همه شاکیان این پرونده شناسایی و متهم نیز پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

رییس کلانتری ۱۴۶ حکیمیه با بیان اینکه کیف قاپی یکی از انواع شیوه های معمول سرقت است، به شهروندان توصیه کرد: در صورت به همراه داشتن کیف دستی، در هنگام تردد در خیابان ها مراقب غریبه هایی که نزدیک می شوند، باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

 

انتهای متن/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=195740

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.