کنترل فشار خون، هر لحظه و هر کجا

  • کد خبر : 522238
  • ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۱۶
کنترل فشار خون، هر لحظه و هر کجا

اگر به دنبال لیستی از علائم و نشانه‌های فشار خون بالا هستید خوب است بدانید چیزی پیدا نخواهید کرد. زیرا بیشتر اوقات، فشار خون بالا علامتی ندارد. اگر به این امید که علامت‌های خاصی به شما هشدار خواهند داد که فشار خون‌تان بالاست، از کنترل فشار خون خود غافل شوید، خطر بزرگی را وارد زندگی‌تان کرده‌اید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، فشارخون بالا یا پایین، یکی از مشکلات اساسی افراد به خصوص افراد مسن است. به همین دلیل ضروری است که آن را به درستی کنترل و نظارت کنیم. به توصیه پزشکان، هر شخص باید بطور مرتب فشار خون خود را در منزل یا در حین کار کنترل و ثبت نماید.

با اقدامات پیشگیرانه از قبیل تغذیه صحیح، جلوگیری از اضافه وزن، ورزش کافی، کاهش استرس، نکشیدن سیگار و پرهیز از مصرف الکل، همراه با شناسایی زود هنگام عوامل خطرزا و درمان به موقع، میتوانید تا حد زیادی از بیماری فشار خون خود پیشگیری کنید. به همین دلیل کنترل مستمر فشار خون اهمیت زیادی دارد.

فشارسنج بازویی ابزاری است که وجود آن در هر خانه‌ای ضروری است. این دستگاه وسیله‌ای طبی برای سنجش فشارخون و ضربان قلب از طریق بازو که به صورت تمام خودکار عمل می‌کند و مناسب دور بازو‌های ۲۴ تا ۳۶ سانتی متری است. فشار سنج بازویی با دقتی بالا‌تر از نمونه‌های مچی است و به هر ۲ شکل باتری و برق شهری قابل شارژ شدن می‌باشد. این وسیله برای ۴ کاربر مجزا و با جایگاه ۲۰۰ حافظه برای هر یک طراحی شده است.

چگونه بفهمیم فشار خونمان بالاست یا پایین؟

 

فشار خون بالا

اگر به دنبال لیستی از علائم و نشانه‌های فشار خون بالا هستید خوب است بدانید چیزی پیدا نخواهید کرد. زیرا بیشتر اوقات، فشار خون بالا علامتی ندارد. این باور اشتباه وجود دارد که فشار خون بالا با احساس اضطراب، تعریق، مشکل در خواب و یا گُرگرفتگی در صورت همراه است. اما واقعیت این است که فشار خون بالا تا حدود زیادی بی‌علامت است و می‌توان آن را قاتل خاموش دانست. اگر به این امید که علامت‌های خاصی به شما هشدار خواهند داد که فشار خون‌تان بالاست، از کنترل فشار خون خود غافل شوید، خطر بزرگی را وارد زندگی‌تان کرده‌اید.

فشار خون بالا و پایین، علائم و علت‌ها

توصیه می‌کنیم:

  • سعی کنید حتما یک دستگاه فشارسنج داشته باشید و طرز استفاده از آن را یاد بگیرید.
  • عدد فشار خون‌تان را بدانید و تغییرات لازم برای مراقبت از سلامتی و حفظ فشار خون نرمال را انجام دهید.

اگر دنبال یک فشارسنج باکیفیت و مناسب هستید ما به شما دستگاه فشارسنج بازویی امسیگ را معرفی می‌کنیم. برند امسیگ برندی المانی و شرکت رهروان ایساتیس گستر نماینده انحصاری این برند در ایران است. تمامی محصولات این برند شامل ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می‌باشند.

چگونه بفهمیم فشار خونمان بالاست یا پایین؟

 

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=522238

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.