کمیته انضباطی فدراسیون ووشو خواهران منصوریان را جریمه کرد

  • کد خبر : 608818
  • ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰
کمیته انضباطی فدراسیون ووشو خواهران منصوریان را جریمه کرد
فدراسیون ووشو جمهوری اسلامی ایران در واکنش به برخی موارد مطرح شده در خصوص صدور احکام انضباطی شهربانو و سهیلا منصوریان بیانه‌ای را منتشر کرد.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، کمیته انضباطی فدراسیون ووشو به دلیل تخلفات شهربانو و سهیلا منصوریان ملی پوشان کشورمان، این ۲ ورزشکار را محکوم و جریمه کرد.

کمیته انضباطی فدراسیون ووشو به همین دلیل بیانیه ای را درباره محرومیت این ۲ خواهر منتشر کرد.

بیانیه فدراسیون ووشو

۱-مطابق ماده ۲ اهداف و وظایف آیین نامه انضباطی مسابقات ورزشی که حفظ و صیانت از اخلاق حسنه، اسلامی و ورزشی و همچنین کوشش در جهت رسیدن به ارزش‌ها و کرامات والای انسانی در سطح جامعه ورزشی کشور و پیشگیری از برخورد‌های ناشایست است، در تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ جلسه کمیته انضباطی فدراسیون برگزار شد. این جلسه در خصوص رسیدگی به شکایت مریم هاشمی علیه خانم‌ها شهربانو و سهیلا منصوریان و همچنین بررسی گزارشات مستند فدراسیون نسبت به تخلفات صورت گرفته از سوی شهربانو و سهیلا منصوریان در حین تمرینات در اماکن عمومی ورزشی از قبیل مجموعه ورزشی انقلاب و چیتگر و همچنین نشر و بازنشر آن در فضای مجازی و سایر موارد اعلامی؛ نظیر اظهارات خلاف واقع، افترا و توهین، نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی نسبت به فعالیت‌های فدراسیون ووشوی ایران از طریق صفحات شخصی شبکه اجتماعی اینستاگرامی نامبردگان و اقدامات ضد منافع ملی و رفتار‌های خارج از شأن یک ورزشکار ملی، با حضور اعضای کمیته، طرفین شکایت و وکلای آن‌ها تشکیل گردید.

۲- اعضای کمیته انضباطی با بررسی دقیق موارد مذکور پس از استماع شکایت شاکیان و اظهارات شهربانو و سهیلا منصوریان و دفاعیات وکلای آنها؛ تخلفات نامبردگان را منطبق با بند‌های ۱، ۳ و ۵ ماده ۷ آیین نامه انضباطی مسابقات ورزشی دانسته و لذا به استناد بند ۴ ماده ۸ آئین نامه مذکور؛ شهربانو منصوریان را ۲۰ ماه و سهیلا منصوریان را با توجه به اظهار ندامت ۸ ماه محرومیت از حضور در میادین ورزشی محکوم کرده اند.

۳- این رأی در صورت اعتراض مطابق با ماده ۹ آیین نامه ظرف مدت یک هفته از تاریخ ابلاغ ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ قابل تجدید نظرخواهی و بررسی مجدد است.

۴- ضمناً برخی از اتهامات مطروحه در گزارشات واصله به فدراسیون علیه شهربانو و سهیلا منصوریان قابلیت طرح در دادسرای عمومی و فرهنگ و رسانه را دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=608818

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.