کمک ۶ میلیاردی خیرین بهارستان برای مبارزه با کرونا

  • کد خبر : 571690
  • ۰۷ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
کمک ۶ میلیاردی خیرین بهارستان برای مبارزه با کرونا

خیرین شهرستان بهارستان در نشستی که با حضور مسئولان بیش از ۶ میلیارد ریال برای مبارزه با ویروس کرونا کمک کردند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، نشست هم‌اندیشی مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با جمعی از این خیران شهرستانی با حضور دانوش دمیریان مدیر شبکه بهداشت و درمان، بخشداران بوستان و گلستان و جمعی از مسئولان ادارات و سازمان‌های بهارستانی در محل فرمانداری بهارستان برگزار شد.

بنابر این گزارش، در نشست برگزار شده مبلغ ۶ میلیارد و ۶۸۰ میلیون ریال به جهت تهیه تجهیزات پزشکی مورد نیاز بیمارستان امام حسین علیه‌السلام بهارستان در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا جمع آوری شد.

همچنین مقرر شد حساب بانکی مشترک به نام سه نفر از معتمدین شامل حجت‌الاسلام محمد بغدادی، حسن زارعی و رحمت‌اله معصومی افتتاح و مبالغ جمع‌آوری شده تحت نظارت فرمانداری بهارستان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان و مراجع قضایی برای خرید امکانات پزشکی مورد نیاز هزینه شود.

این حساب پس از تشکیل مجمع خیرین سلامت مسدود و ابطال می‌شود، همچنین این شماره حساب به‌زودی برای اطلاع عموم نیز اعلام می‌شود.

گفتنی است؛ در نشست مذکور همچنین چندتن از خیرین از جمله سعدالله ضربی مبلغ ۲۰۸ میلیون تومان، نقی شیخی ۳۰۰ میلیون تومان، فرماندار بهارستان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان، رحمت‌اله معصومی، رحمت‌الله بیک‌پور، خادمی و محمدعلی امجدی و بیک‌پور هر کدام مبلغ ۲۰ میلیون تومان کمک کردند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=571690

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.