کمربندی صالحیه – واوان چه زمانی افتتاح می‌شود ؟

  • کد خبر : 502701
  • ۲۵ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
کمربندی صالحیه – واوان چه زمانی افتتاح می‌شود ؟

شهردار شهر صالحیه گفت: باتوجه به روند فعلی پیشرفت پروژه کمربندی صالحیه – واوان در هفته دولت سال جاری این پروژه بزرگ افتتاح می‌شود.

علیرضا قربانی ، شهردار شهر صالحیه در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز با اشاره به روند پیشرفت پروژه کمربندی صالحیه – واوان، اظهار داشت: نخستین محموله از قطعات عرشه پل وحدت، در مسیر کمربندی صالحیه – واوان به محل اجرای پروژه مذکور رسید.

وی با تشریح جزئیات پروژه گفت: به‌زودی عرشه عظیم پل وحدت به‌طول ۱۰۰ متر و با دهانه ۳۰ متر در ارتفاع ۴۰ متری، بر روی رودخانه سالور بارگذاری خواهد شد تا کمربندی صالحیه – واوان یک گام دیگر به تکمیل خود نزدیک شود.

 

اما و اگرها در مورد کمربندی صالحیه – واوان / زمان افتتاح کمربندی شهید صیاد شیرازی

شهردار شهر صالحیه در ارتباط با زمان تکمیل و افتتاح کمربندی شهید صیاد شیرازی عنوان کرد: مقدمات بهره‌برداری از این پروژه بزرگ در هفته دولت سال جاری فراهم آمده است و پروژه مذکور طی مراسمی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح می‌شود.

وی همچنین با تاکید بر اهمیت احداث پروژه مذکور در شهر صالحیه و اثرات مثبت آن بیان داشت: بدون تردید تکمیل کمربندی شهید صیاد شیرازی در ابعاد مختلف رونق و شکوفایی را متوجه این دو محدوده خواهد کرد و در مدیریت حمل و نقل و ترافیک تاثیر به سزایی در شهر صالحیه و شهرک واوان و به‌طور کلی شهرستان بهارستان دارد.

قربانی با تقدیر و تشکر از پیگیری و ممارست مسئولان استانی و شهرستانی در اجرای این طرح بزرگ مواصلاتی تصریح کرد: بدون شک همدلی و ابراز حمایت و پیگیری عموم‌ مسئولان و همچنین دستگاه‌های ذی‌صلاح از نقاط قوت پروژه بزرگ کمربندی صالحیه است و در روند پیشرفت این پروژه و رفع مشکلات و موانع تاثیر به سزایی داشته است.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=502701

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.