نوش‌آبادی در گفت‌وگو با «تهران نیوز» مطرح کرد:

کمبود امکانات ناجا برای مقابله با اراذل و اوباش در قرچک و ورامین / برخورد با اراذل و اوباش یک مطالبه عمومی است

  • کد خبر : 620479
  • ۰۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۹
کمبود امکانات ناجا برای مقابله با اراذل و اوباش در قرچک و ورامین / برخورد با اراذل و اوباش یک مطالبه عمومی است

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک گفت: امکانات ناجا برای مقابله با اراذل و اوباش در سطح ورامین و قرچک کافی نیست؛ لذا باید این کمبودها رفع شود؛ چون این یک مطالبه عمومی است.

حسین نوش‌آبادی، نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز در ارتباط با مقابله با اراذل و اوباش اظهار داشت: امروز امنیت مهم‌ترین مقوله در مسائل اجتماعی محسوب می‌شود و در واقع بستری برای پیشرفت و شکوفایی کشور به‌شمار می‌رود؛ بنابراین اگر امنیت آسیب ببیند سایر ارکان جامعه هم تحت تأثیر قرار می‌گیرند.

وی گفت: افرادی که اخلال‌کننده امنیت هستند و افرادی که برای امنیت عمومی مزاحمت ایجاد می‌کنند، باید با آن‌ها شدیداً برخورد شود؛ زیرا نباید بعد از ۴۰ سال که از عمر نظام جمهوری اسلامی ایران می‌گذرد، شاهد باشیم که یک عده اراذل و اوباش بخواهند خودنمایی کنند و امنیت اجتماعی را به مخاطره بیندازند و یا مزاحم نوامیس مردم شوند و متعرض اموال عمومی باشند.

بیشتر بخوانید:

امنیت؛ رکن اصلی ثبات در جامعه

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: هر رفتاری که امروز به آرامش جامعه آسیب وارد کند و شرایط اجتماعی را دچار نگرانی کند باید با آن برخورد قاطع شود.

نوش‌آبادی با بیان این مطلب که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران و سایر مسئولان ذی‌ربط که به‌عنوان حافظ امنیت عمومی محسوب می‌شوند، باید تلاش کنند که امنیت کشور دچار آسیب نشود؛ زیرا اگر امنیت آسیب ببیند، اقتصاد، فرهنگ و رشد و ترقی آسیب متضرر خواهند شد؛ زیرا تمام این موارد به یکدیگر گره خورده است.

ضرورت تقویت نیروی انتظامی ورامین و قرچک برای مقابله با اراذل و اوباش

وی با اشاره به این مطلب که مبنای آرامش در هر کشوری امنیت است به اقدامات نیروی انتظامی در سطح شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک برای حفظ امنیت این مناطق پرداخت و گفت: نیروی انتظامی در راستای تأمین امنیت قرچک و ورامین اقدام خوب و مثبتی را انجام داده است، اما چون امکانات ناجا در این شهرستان‌ها محدود است شاید نتوانسته به‌طور مطلوب با اراذل و اوباش مقابله کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم بیان داشت: با پیگیری‌ها و صحبت‌هایی که با فرمانده ناجا داشته‌ام، قرار بر این شد تا وضعیت نیروی انتظامی شهرستان ورامین، پیشوا و قرچک از نظر امکانات و نیروی انسانی بهبود یابد؛ چون هرچه امکانات بیشتر شود، بهتر می‌توان با اراذل و اوباش مقابله کرد.

نوش‌آبادی تصریح کرد: برخورد با اراذل و اوباش یک مطالبه عمومی است و مردم نمی‌توانند بیش از این شاهد عرض‌اندام اوباش در سطح شهرستان باشند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=620479

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.