کشور ایران در حال حاضر با ۲ ویروس می‌جنگد

  • کد خبر : 573083
  • ۱۳ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
کشور ایران در حال حاضر با ۲ ویروس می‌جنگد

شهردار تهران گفت: کشور ایران در حال حاضر با دو ویروس می‌جنگد، یکی ویروس کرونا و دیگری ویروس تحریم، به علت تحریم‌ها شرایط سخت‌تری نسبت به کشورهای دیگر داریم و انسانی نیست تحریم‌ها ادامه پیدا کند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، همزمان با روز جمهوری اسلامی ایران، اجرای برنامه ویدئو مپینگ (نورپردازی سه بعدی) با موضوع اعلام همبستگی و هم‌دردی با تمام کشورهای درگیر با ویروس کرونا، سه‌شنبه شب با حضور پیروز حناچی شهردار تهران در برج آزادی برگزار شد.

پیروز حناچی ، شهردار تهران در حاشیه ویدئو مپینگ در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی تهران نیوز اظهار داشت: به‌مناسبت بیماری منحوس ویرو کرونا که در جهان شیوع پیدا کرده و اپیدمی شده است، با سایر کشورها اعلام همبستگی و هم‌دردی می‌کنیم و در این شرایط انسانی نیست که تحریم‌ها ادامه پیدا کرد و مردم شریف ایران بیشتر از این تحت فشار باشند.

بیشتر بخوانید:

وی گفت: کشور ایران در حال حاضر با دو ویروس می‌جنگد، یکی ویروس کرونا و دیگری ویروس تحریم، و به علت تحریم‌ها شرایط سخت‌تری نسبت به کشورهای دیگر داریم و انسانی نیست تحریم‌ها ادامه پیدا کند.

شهردار تهران عنوان کرد: تلاش خیلی زیادی برای کنترل این ویروس در جهان صورت گرفته و در ایران با توجه به شرایط خاص جامعه و تحریم جا دارد از بخش درمانی تشکر کنیم که تلاش می‌کنند در این فضای کمبود امکانات موضوع را مدیریت کنند. ما هم به سهم خودمان در شهرداری تهران تلاش کردیم بخشی ازاین فعالیت‌ها را به هم‌وطنان ایرانی و جهانیان نشان دهیم.

ویدئو مپینگ

وی در ارتباط با اثرگذاری ویدو مپینگ برج آزادی گفت: اعلام هم‌دردی و همبستگی در مواقعی که همه درگیر آن هستند بسیار مهم است. کمک‌هایی که ایران به چین در زمان شیوع ویروس کرونا کرد و زمانی که کمک‌های ایران را کشور چین در زمان شیوع ویروس به ایران کرد در راستای کمک به یکدیگر و حس نوع دوستی بود.

حناچی به نقش شهرداری در مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: کشور ما تجربه بحران‌های این چنین فراگیر را نداشت و برای تنظیم پروتکل‌هایش وقت می‌خواست، اما قابل ذکر است بخشی از پروتکل‌های عفونی را از قبل داشته‌ایم ولی کرونا یک مورد خاص بود و یک مقدار زمان برد. ولی شهرداری تهران جزو دستگاه هایی بود که از همان روزهای اول فعالیت خود و ستاد خاص خود را آغاز کرد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=573083

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.