کرسی شهرداری نسیم شهر طلایی شد

  • کد خبر : 551009
  • ۱۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
کرسی شهرداری نسیم شهر طلایی شد

در پایان جلسات متعدد و پروسه انتخاب شهردار نسیم شهر، کرسی مدیریت شهری به قدرتعلی طلایی سرپرست شهرداری این شهر رسید.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سرانجام نتیجه جلسه شورای اسلامی نسیم شهر که در پشت درب‌های بسته برگزار شد به انتخاب شهردار جدید این شهر از دل افراد بومی منجر شد و سرپرست شهرداری نسیم شهر، سکان مدیریت شهری را برعهده گرفت.

بنابر این گزارش، اعضای شورای اسلامی نسیم شهر، قدرتعلی طلایی را به عنوان منتخب و برگزیده این شورا به عنوان شهردار بعدی این شهر معرفی کردند که باتوجه به عملکرد و رزومه وی، این انتخاب چندان دور از انتظار نیز نبود.

حال باید دید که شهردار جدید نسیم شهر همانند نام خانوادگی خود با عملکرد مناسب این شهر را با پیشرفت و مدیریت درست به سمت دورانی طلایی توسعه پایدار هدایت خواهد کرد یا بازهم مشکلات سابق دامن‌گیر نسیم شهر و شهردار خواهد شد.

بدون تردید تمامی شهروندان نسیم شهری از شهردار جدید خود به عنوان فردی که بومی این شهر می باشد انتظار عملکرد مناسب و هدفگیری درست در جهت رفع مشکلات موجود را دارند، چراکه فردی که در یک منطقه زندگی می کند بسیار بهتر از افراد غیربومی مشکلات شهر را می شناسد و راهکار رفع آن‌ها را می شناسد.

‌‌درپایان لازم به ذکر است که مطمئناً شورای اسلامی نسیم شهر اگر با شایسته سالاری شهردار جدید را انتخاب کرده باشند نتیجه و ثمره این بومی‌سازی را در آینده خواهند دید و رضایت شهروندان را در کنار توسعه همه جانبه شهر به دست خواهند آورد و در کنار آن نام این دوره از شورا را در تاریخ شهر ماندگار می کنند.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=551009

    برچسب ها

    اخبار مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.