کدام ایرلاین‌ها به استانبول پرواز دارند؟

 • کد خبر : 534116
 • ۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۵
کدام ایرلاین‌ها به استانبول پرواز دارند؟

سفر به استانبول و خرید بلیط هواپیمای آن یکی از دغدغه هایی ست که مسافران ایرانی ممکن است در آن زمینه به مشکل خورده باشند. انتخاب ایرلاین مناسب برای پرواز به استانبول!

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، سفر به استانبول و خرید بلیط هواپیمای آن یکی از دغدغه هایی ست که مسافران ایرانی ممکن است در آن زمینه به مشکل خورده باشند. انتخاب ایرلاین مناسب برای پرواز به استانبول!

اغلب جاذبه های تاریخی استانبول متعلق به دوران حکومت امپراطوری عثمانی، که یکی از بزرگ ترین و باشکوه ترین امپراطوری های تاریخ ترکیه و جهان به شمار می رود، می باشد.

این لیست کمی به شما در مورد ایرلاین هایی که به استانبول پرواز دارند کمک می کند:

 • ایران ایر
 • ماهان ایر
 • قشم ایر
 • کیش ایر
 • زاگرس
 • معراج

علاوه بر جاذبه های تاریخی استانبول می توانید از طبیعت زیبای آن لذت ببرید. در دل این شهر تنگه ی بسفر قرار دارد که با استفاده از قایق های این تنگه می توانید هم از منظره ی زیبای این تنگه لذت ببرید و هم به تماشای جاذبه های تاریخی و شهر استانبول که از روی تنگه ی بسفر نمایان اند بایستید.

هر گاه که احتیاج به استراحت و آرامش داشتید یا هر گاه که حس کردید نیاز دارید تا جایی را کشف کنید استانبول بهترین گزینه می باشد. این شهر شما را به هیچ عنوان نا امید نخواهد کرد.

پس از آن که ترکیه به اروپا پیوست شهر استانبول مرز این کشور بین قاره ی اروپا و آسیا شد. در واقع این شهر به دو نیم آسیایی و اروپایی تقسیم شده است که به وضوح می توانید این تفاوت را در دو بخش آن مشاهده کنید.

 

در حال حاضر این شهر توریستی و دیدنی به مقصدی پرطرفدار در بین گردشگران جهانی به ویژه ایرانیان تبدیل شده و هر ساله میزبان مسلیون ها مسافر می باشد. به همین دلیل ایرلاین های ایرانی و ترکی زیادی برای این مقصد ارائه خدمات می کنند. در این مقاله می خواهیم تا شما را با این ایرلاین ها و برنامه پروازی آن ها بیشتر آشنا کنیم.

پس از آشنایی با ایرلاین های فعال در این مسیر می توانید از آژانس طاهاگشت برای خرید بلیط سفر استانبول کمک بگیرید.

 

 

شرکت هواپیمایی ایران ایر:

شرکت هواپیمایی ایران ایر و یا هما که پیشتر نیز با نام شرکت هواپیمایی ملی نیز خوانده می شد بزرگ ترین ایرلاین کشور است که به مقصد استانبول پرواز دارد. پروازهای این ایرلاین از فرودگاه امام خمینی به استانبول صورت می گیرد. این پروازها در روزهای دوشنبه، چهارشنبه و جمعه و در ساعات اولیه ی روز صورت می گیرد.

منوی خاص غذایی، کلاس های پروازی هما(بیزینس) و عادی(اکونومی)، خدمات مربوط به افراد سالمند و کودکان از جمله عواملی است که موجب محبوبیت این ایرلاین بین مسافران شده است.

شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاین:

این شرکت هواپیمایی شرکتی ترکیه ای است که در ایران نیز فعالیت می کند. ایرلاین ترکیش به هر دو فرودگاه استانبول یعنی صبیحا و فرودگاه جدید شهر پرواز دارد. خدمات و امکانات ارائه شده در طول پرواز در وبسایت این ایرلاین به وضوح نوشته شده است.

ماهان ایر:

ایرلاین ماهان برترین ایرلاین داخلی کشور است که به مقصد استانبول نیز ارائه خدمات میکند. این ایرلاین با برخورداری از خدمات و راحتی فراوان نظر بسیاری از مسافران را به خود جذب کرده است. هم چنین قیمت بلیط هواپیما استانبول این ایرلاین نسبت به سایر ایرلاین ها پائین تر است. ایرلاین ماهان تنها به فرودگاه جدید استانبول و همه روزه پرواز دارد.

ایرلاین معراج:

ایرلاین معراج که در لیست بهترین ایرلاین های داخلی نیز قرار دارد به این دلیل از نظر مسافران محبوب است که کمترین تاخیر را در پروازهای خود دارد. این ایرلاین به مقصد استانبول نیز پرواز دارد. از جمله امکانات خوب این ایرلاین را می توان به میزان بار مجاز برای هر مسافر اختصاص داد که ۳۰ کیلوگرم است.

 

 

کیش ایر:

ایرلاین کیش نیز به مقصد استانبول و فرودگاه جدید استانبول پروازهای بین المللی خود را انجام می دهد. این پروازها اغلب در ساعات اولیه ی صبح انجام می شوند. میزان بار مجاز برای هر نفر در این ایرلاین ۳۰ کیلوگرم اعلام شده است.

ایرلاین کیش به دلیل منوی غذایی متنوع خود بین مسافران به محبوبیت رسیده است پس اگر غذا برای شما در سفر بسیار مهم است توصیه میکنیم این ایرلاین را مدنظر داشته باشید.

قشم ایر و زاگرس:

دیگر ایرلاین های داخلی که به مقصد استانبول پرواز دارند ایرلاین های قشم و زاگرس است که در لیست بهرتین ایرلاین های داخلی نیز می توانید نام این دو ایرلاین را مشاهده کنید. قشم ایر مانند ایرلاین کیش منتها با قیمتی بالاتر خدمات خود را ارائه می دهد.

و در نهایت این شما هستید که با توجه به شرایط خودتان تصمیم می گیرید تا از کدام ایرلاین برای سفرهای خود استفاده کنید. در این صفحه امکان خرید و مشاهده بلیط هواپیما به تمامی نقاط جهان وجود دارد.

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=534116

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.