پدر اسکی باز آلپاین نوجوان:

کتک خوردن پسرم از سرمربی سابق اسکی آلپاین صحت ندارد

  • کد خبر : 591732
  • ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۳
کتک خوردن پسرم از سرمربی سابق اسکی آلپاین صحت ندارد

علیداد ساوه شمشکی در زمانی که هدایت تیم ملی اسکی را بر عهده داشت رضا دربندسری و طا‌ها شمشکی، ملی پوشان اسکی را از تیم ملی بیرون کرد. همچنین طا‌ها شمشکی را به خاطر اینکه او از پسرش بهتر اسکی کرده، کتک زده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، صحت ندارد در روز‌هایی که حواشی در رشته اسکی بالا گرفته  است، در میان جوابیه‌هایی که از سوی فدراسیون داده می‌شد، عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی اعلام کرد که علیداد ساوه شمشکی در زمانی که هدایت تیم ملی اسکی را بر عهده داشت رضا دربندسری و طا‌ها شمشکی، ملی پوشان اسکی را از تیم ملی بیرون کرد. همچنین طا‌ها شمشکی را به خاطر اینکه او از پسرش بهتر  اسکی کرده،  کتک زده است.

ابراهیم کیا شمشکی پدر طا‌ها کیا شمشکی در این باره بیان کرد: طا‌ها کیاشمشکی  متولد ۱۳۸۷ است و نمی‌دانم چرا فدراسیون از نام یک بچه ۱۲ ساله برای مسائل خود استفاده کرده است! دوست ندارم پسرم درگیر این مسائل حاشیه‌ای شود و حتی او از این جریانات اطلاعی ندارد. گویا این کتک خوردنی که درباره آن شنیده ام مربوط به ۲ سال پیش است، اما کتک خوردن پسر من از علیداد ساوه شمشکی صحت ندارد و فقط یک شایعه است.

او گفت: طا‌ها کیاشمشکی پسر من با علیداد ساوه شمشکی در فصل اسکی تمرین نمی‌کرد که بخواهد پسر من را بزند. پسر من از ۷ سالگی شاگرد سمیرا زرگر سرمربی تیم ملی اسکی آلپاین است.

او در پایان عنوان کرد: ما و علیداد ساوه شمشکی رابطه خانوادگی داریم. پسر من در بخش استعدادیابی به عنوان اسکی باز انتخاب شد و در ایام عید در اردو‌هایی که زیر نظر فدراسیون اسکی و هیئت استان تهران بود شرکت می‌کرد. به همین دلیل در ایام عید در اردو‌های هیئت استان تهران زیر نظر علیداد ساوه شمشکی و حسین ساوه شمشکی تمرین می‌کرد.

منبع: جوان

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=591732

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.