کتابخوانی در ایام قرنطینه با استفاده از کتاب الکترونیک

  • کد خبر : 574715
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
کتابخوانی در ایام قرنطینه با استفاده از کتاب الکترونیک

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه گفت: ارسال تعدادی کتاب الکترونیک برای جامعه هدف ما با هدف گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی و هم چنین تشویق به ماندن در خانه در ایام قرنطینه انجام شده است.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان فیروزکوه با هدف گسترش و ترویج فرهنگ کتابخوانی و هم چنین تشویق به ماندن در خانه در ایام قرنطینه جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، تعدادی کتاب الکترونیک را از طریق پیام رسان های داخلی برای جامعه هدف خویش ارسال کرده است.

غلامرضا نیکدل رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هدف از این اقدام تشویق خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران به مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی و تشویق خانواده ها به ماندن در خانه و رعایت قرنطینه به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کرونا می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: با همفکری همکاران و دوستان صاحب نظر در حوزه کتاب و کتابخوانی، تعدادی کتاب الکترونیک ارزشمند و برگزیده با موضوعات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، آموزش نکات بهداشتی و درمانی و غیره جهت افزایش سطح آگاهی افراد، خصوصاً در شرایط فعلی که به واسطه قرنطینه، خانواده ها فرصت بیشتری برای مطالعه دارند، انتخاب شد و از طریق پیام رسان های داخلی برای خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ارسال شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فیروزکوه در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به لزوم رعایت نکات بهداشتی و کاهش تماس های فیزیکی، استفاده از کتاب الکترونیک نسبت به کتاب های کاغذی اولویت دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=574715

    مطالب مرتبط

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.