کاسبان ترس در مسیر جنگ روانی دشمن قرار گرفته اند

  • کد خبر : 486564
  • ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
کاسبان ترس در مسیر جنگ روانی دشمن قرار گرفته اند

امام جمعه صفادشت گفت: آمریکا خود می داند که توان مقابله با ایران را ندارد و این ترسو های داخلی از این اتفاقات پیش رو ارزش های انقلاب را فراموش کرده اند.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، با شروع دور جدیدی از تقابل ایران و آمریکا، حالا صداهایی از گوشه و کنار توسط کاسبان ترس که در صدد القای سایه جنگ نظامی بر کشور هستند، به گوش می رسد و این موضوع افکار عمومی را تحت تأثیر قرار داده است.

در همین راستا به سراغ حجت السلام حسین حسینی همدانی امام جمعه بخش صفادشت شهرستان ملارد رفتیم تا در ارتباط با احتمال وقوع جنگ بین ایران و آمریکا و پاسخ به این شایعات و پچ پچ‌های سیاسی به گفت‌وگو بپردازیم.

تهران نیوز: نظر شما در ارتباط با احتمال وقوع جنگ نظامی میان ایران و آمریکا چیست؟

ترامپ با مشکلات داخلی شدیدی رو به رو است و با این رفتار می خواهد مشکلات داخلی و خارجی خود را از بین ببرد و بدانید ذات ترامپ و آمریکا پلید است و هدف براندازی ایران را دارد و این یک هدف شوم است و به بهانه های مختلف بحث برجام و گزینه های نظامی را پیش کشیده تا ایران را به عقب بیاندازد و این کانون غرب در حالت احتضار است و می خواهند با این کار  خود را نجات بدهند و به فکر دیگران نیستند.

تهران نیوز: آمریکا می داند که توان ورود به جنگ نظامی با ایران را ندارد به نظر شما نقش این ترسو های داخلی  که جنگ را به فکر مردم می اندازند چیست؟

آمریکا خود می داند که توان مقابله با ایران را ندارد و این ترسو های داخلی و کاسبان ترس از این اتفاقات پیش رو خودشان به لرزه افتادند و ارزش های انقلاب اسلامی را فراموش کرده اند زیرا ایمانشان ضعیف شده و نگاهشان به غرب است و هم خود می ترسند و هم دیگران را می ترسانند و متاسفانه اینها  همان جنگ روانی است که آمریکا به دنبال آن است  و این ترسو ها در مسیر جنگ روانی آمریکا قرار گرفته‌اند.

تهران نیوز: آیا به نظر شما برخی از جبهه اصلاحات و دولتی ها با استفاده از این جنگ روانی توانسته اند ناکارآمدی خود را پشت این جریان ها پنهان کنند؟

همیشه این مورد از ابتدا بوده یعنی از صدر اسلام این مشکل بوده است و خیلی ها می خواستند با برخی کارها عدم کارایی و مدیریتشان را از دشمن هزینه کنند و پنهان کنند و این کارها ظلم به نظام، انقلاب و مردم است زیرا مسئولان نباید از واقعه فرار کنند باید جلوی مشکل ایستادگی کنند و اگر این چنین نباشد خائن به خون شهدا هستند و اصلا نباید در این مسئولیت باشند.

تهران نیوز: آیا به نظر شما توفیقی پس از این مهلت ۶۰ روزه بین ایران و دور میزی های برجام حاصل می شود یا خیر؟

تمامی این مشکلات سر این است که دشمن اسرار دارد ما تسلیم شویم ولی ما تسلیم نخواهیم شد در مقابل خواسته های اینها  و هر چه ایستادگی کنیم دشمن به ضعف و ناامیدی دچار خواهد شد و اگر هم این اتفاق حاصل نشد همین مقاومت ما جنبه پیروزی را دارد و این دشمنان توان مقابله با ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران را ندارد

انتهای پیام/*

لینک کوتاه : https://tehrannews.ir/?p=486564

    برچسب ها

    ثبت دیدگاه

    دیدگاهها بسته است.